Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

3G Show (Geldim Gördüm Güldüm Show) Pazartesi Başlıyor (18 Ocak 2016)

GELDİM GÖRDÜM GÜLDÜM SHOW 18 OCAK 2016 PAZARTESİ GÜNÜ SHOW TV’DE BAŞLIYOR!
3G Show ( Geldim Gördüm Güldüm ) eğlenceli, komik, tempolu skeçleriyle ve müthiş oyuncu kadrosuyla Show TV’de seyircisiyle buluşuyor. 

"Geldim Gördüm Güldüm Show"un oyuncu kadrosunda, ekranların en sevilen yüzlerinden; Cengiz Bozkurt, Burcu Altın Akdoğan, Çetin Altay, Enis Arıkan, Okan Çabalar, Bihter Dinçel, Gülhan Tekin Elmas, Şahin Irmak, Tuğçe Karabayır, Ersin Korkut, Burcu Gönder Parlak, Seda Türkmen ve Ünal Yeter yer alıyor. 3G Show ( Geldim Gördüm Güldüm ) skeçleri izlemek için haberimizi takip etmeye devam edin...

“3G Show” yani “Geldim Gördüm Güldüm Show”; eğlenceli, komik, tempolu skeçleriyle ve müthiş oyuncu kadrosuyla her pazartesi Show TV’de seyircisiyle buluşacak.

Küçük sürprizleriyle izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak olan şovun oyuncu kadrosunda ise, ekranların en sevilen yüzlerinden; Cengiz Bozkurt, Burcu Altın Akdoğan, Çetin Altay, Enis Arıkan, Okan Çabalar, Bihter Dinçel, Gülhan Tekin Elmas, Şahin Irmak, Tuğçe Karabayır, Ersin Korkut, Burcu Gönder Parlak, Seda Türkmen veÜnal Yeter yer alıyor.

Komedi alışkanlıklarınızı değiştirecek ve her hafta izlemeyi heyecanla bekleyeceğiniz bir gösteri“Geldim Gördüm Güldüm Show” 18 Ocak Pazartesi Saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]