Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

8 Ocak 2016 Reyting Sonuçları - Dizi Reytingleri (Kiralık Aşk , Karagül ,

 8 Ocak reyting sonuçları belli oldu! Kiralık Aşk, Karagül ve Beyaz Show reyting listesinde zirvede
8 Ocak 2016 Cuma reyting sonuçları belli oldu. 8 Ocak reyting listesine yine Star Tv'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisi damga vurdu. Fox Tv'nin Karagül ve Fatih Portakal'la Ana Haber'i de listede üst sıralarda yer aldı. 8 Ocak reyting sonuçlarına göre TOTAL grubunda ilk iki sırayı Kiralık Aşk ve Karagül alırken AB grubunda Show Tv'de yayınlanan Güldür Güldür Show zirveyi zorladı. Canlı yayına Diyarbakır'dan bağlanan bir öğretmenin PKK propagandası yaptığı Beyaz Show ise her iki reyting listesinde de ilk 10'a girdi. Peki 8 Ocak reyting sonuçları nasıl gerçekleşti? En çok izlenen programlar, diziler ve haber bültenleri hangileri oldu? İşte reyting listesi...

Cuma gecelerinin değişmezi Kiralık Aşk, bu hafta da izleyiciyi ekrana kilitledi. 8 Ocak reyting sonuçlarına göre Star Tv'de yayınlanan Kiralık Aşk hem TOTAL grubunda hem de AB'de açık ara birinci oldu.
Fox Tv'de yayınlanan Karagül ise reyting listesinde ikinci oldu. Karagül'ü bekleyen izleyiciler Fatih Portakal ile Fox Ana Haber'i TOTAL reytinglerinde üçüncü yaparken Show Tv'deki Güldür Güldür Show, Star'daki Beni Affet de reyting listesinde ilk ona girdi.

Kanal D bu hafta Arka Sokaklar'ın tekrar bölümünü verdi. Yine Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show ise, tartışmalı telefon bağlantısıyla reyting sonuçlarında ilk 10 listesine girmeyi başardı.

İşte 8 Ocak Reyting Sonuçlarına göre ilk 20 program 

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

AB REYTİNG SONUÇLARI

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]