Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

9 Ocak 2016 Dada Konukları Kimler - Canlı İzle

Dada Dandinista Konukları - 9 Ocak 2016 Eğlencenin kralı, Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu şov programı Dada Dandinista'da bugün yani 9 Ocak 2016 Cumartesi günü yine birbirinden renkli konuklar izleyiciler ile buluşuyor. 2016'nın ilk programıyla gelen Dada konukları kimler?, Bu hafta Dada konukları kimler olacak? İşte detaylar dizirehberi.org ta..

Cumartesi gecelerinin en sevilen eğlence ve şov programı olan Dada, 9 Ocak 2016 Cumartesi gecesi birbirinden renkli konukları ve eğlenceli bölümleriyle bu hafta da izleyenleri hem güldürecek hem eğlendirecek.

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, kendi Twitter resmi hesabından attığı bir tweet ile 9 Ocak 2016 Dada canlı yayın konukları isimlerini paylaştı.

Dada Dandinista 9 Ocak 2016 Konukları
Star TV canlı yayın akışı gece kuşağında yayınlanacak olan 2016 yılının ilk Dada Dandinista programında; güzelliği ve büyüleyici sesiyle dikkat çeken Türk pop müzik şarkıcısı Tuğba Yurt, yerinde duramayan sunucu Hülya Bozkaya, performanslarıyla müziğe hayat veren Remikser ve DJ Hüseyin Karadayı, ''Bir Ömür Yeter'' albümüyle şarkıcı Gülcan Altan, ''Özel Kadınlar Lisesi'' tiyatro oyunuyla tiyatrocular Beste Bereket, Dila Şaşman ve Feri Baycu Güler ile televizyon ekranlarının gülen yüzü İlker Ayrık konuk olacak.

Sürprizlerin bitmek bilmediği Dada 9 Ocak 2016 canlı yayınında ayrıca ''Medya Arkası'', ''Malumatfuruş'' ve ''Geçmişini Silemezsin'' gibi birbirinden eğlenceli bölümleriyle izleyenler yine kahkahaya boğulacaklar.

Dada Dandinista bu akşam yani 9 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 00:30'da Star TV ekranlarında yayınlanacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]