Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Arka Sokaklar 384. bölüm Kanal D Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 15 Ocak 2016

Arka Sokaklar'da Selin komiser tehlike altında-İzle

Arka Sokaklar dizisinde yepyeni maceralar sürüyor. Kanal D'nin yıllardır ekranlara aksiyon getiren dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Arka Sokaklar 384. bölümden detaylar dizirehberi.org ta ..


Arka Sokaklar dizisi aksiyonu ve tempoyu düşürmüyor. Kanal D'nin oldukça izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Arka Sokaklar 384. bölümden detaylar..


Arka Sokaklar 384. Bölüm Fragmanı İzle
Arka Sokaklar 384. Bölüm Özeti
Ekip, tarihi eser kaçakçılığı yapan bir şebekenin peşine düşüyor! Arka Sokaklar 384. Bölüm 15 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Ceylan, hapishanedeki koğuşuna yerleştirilir. Timur kardeşinin içeride rahat etmesi için elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapar ve onu içeride dört beş kişinin olduğu özel bir koğuşa yerleştirtir. Koğuştaki Meltem, Ceylanla yakın temasa geçer. Meltem aslında polistir. Ceylan yerleştirdiği koğuşta da uslu durmaz ve şişlenir hastaneye kaldırılır.
Tunç, Defne’nin babası Kutlu Bey ile tanışma yemeğine gidecektir. Bu durumdan ötürü fazlasıyla heyecanlıdır. Mesut oğlunu sakinleştirip yemeğe gönderir.
Aylin, cesedi bulunan maktul Lale hakkında daha detaylı bilgi edinmiştir. Lale, özel bir galeride çalışan bir sanat tarihi uzmanıdır. Ayrıca yurt dışına Turizm Bakanlığı sponsorluğunda gönderilecek Osmanlı Eserleri Sergisinin küratörlerinden biridir. Bekar olmasına rağmen 2 aylık hamiledir. Ekip "acaba bir aşk cinayeti mi?" diye düşünür.
Maktulün en son antikacı Yüksel’le göründüğü ortaya çıkar. Antikacı Yüksel ise ekibin bildiği bir elemandır. Çünkü, Tarihi eser kaçakçılığı suçlamasıyla birkaç sefer gözaltına alınmıştır. Ekip Yüksel ile görüşmeye gittiğinde bir şokla karşılaşır. Yüksel ölmüştür. İş gittikçe daha da gizemli hale gelmeye başlar. Yüksel’i öldüren katil, büyük ihtimal Lale’yi de vuran şahıstır. Murat ve Hüsnü’nün anlatımından adamın robot resmi çizilir ve hakkında bilgi toplanmaya başlar.
“Sarmaşık”, Anadolu’nun çeşitli yerlerinden kaçak kazılarda elde edilen tarihi eserleri toplayıp, yurt dışındaki koleksiyonerlere satan bir çetedir. Yıllardır bir türlü yakalanamamıştır. Lale ve Yüksel’in Turizm Bakanlığı sergisiyle ilgili öldürüldüğü şüphesi güçlenir.Serginin diğer küratörü sosyetik Neslihan’la konuşmaya karar verirler. Murat, Ali ve Hüsnü kadınla görüşecektir. Ekip, Lale ve Yüksel’in katillerini bulmanın, Sarmaşık şebekesini çökertmenin peşine düşer.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]