Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Asla Vazgeçmem 32. Bölüm Bu Akşam Show Tv Ekranlarında 7 Ocak 2016

Asla Vazgeçmem dizisinde soluk soluğa heyecan devam ediyor. İzleyenler tarafından sevilerek takip edilen dizi Asla Vazgeçmem'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 32. bölümden detaylar dizirehberi.org ta


Asla Vazgeçmem dizisi izleyicilerine yine soluk soluğa bir bölümle geliyor. Show Tv'nin başarılı dizisi Asla Vazgeçmem'in bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta. İşte Asla Vazgeçmem 32. bölümden fragman ve detaylar..

Asla Vazgeçmem dizisi izleyicilerine yine heyecan dozu yüksek bir bölümle geliyor. Show Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde izleyicileri neler bekliyor? İşte Asla Vazgeçmem 32. bölümden detaylar..

Asla Vazgeçmem dizisi diziseverle yepyeni maceralara sürüklemeye devam ediyor. Show Tv'nin başarılı yapımı Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 32. bölümden detaylar..
Kerem Sancaktar, Nur'u Yiğit'ten vazgeçirebilecek mi?
Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem, Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.
Asla Vazgeçmem”in 32. Bölümünde; İclal’in Mert üzerinden yaptığı insafsız bir oyun nedeniyle, Yiğit ve Nur’un baş başa geçirdikleri günler kısa sürmüştür. Yiğit oğlunun yanına koşarken, Nur da büyük bir adım atarak Kerem’in teklifini kabul edecektir.  Amacı; Yiğit’i kendinden uzak tutarak, artık bir ilişkileri olamayacağına onu da inandırmaktır. Kerem’in planı işlemeye başlamış, Nur ona komşu olmuştur. Ancak bu gidişe ilk tepki hem de çok tehditkar bir şekilde Hazal’dan gelir. Babalık testi sonucu Elmas’ın gerçeği söylediğini anlayan Cahit, Nazan’la ipleri kopararak soluğu Elmas’ın yanında alır. Yıllarca sürdürdüğü yalanın ortaya çıkmasıyla Cahit’i kaybeden Nazan için artık yaşamanın bir anlamı kalmamıştır. Mert’in iyileşmesiyle rahatlayan İclal ve Aytül’ün huzurunu, eve geri dönen Fırat bozacaktır. Fırat; hiç de kolay lokma olmadığını artık açık açık göstermeye başlayacaktır. Kerem’in planını gören Yiğit, Nur’un neden bu oyunun içinde yer aldığını anlasa da olayların önüne geçemez. Kerem’in durmaya niyeti yoktur. Ancak Yiğit Nur’dan asla vazgeçmeyecektir.
Asla Vazgeçmem yeni bölümüyle 7 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
Show TV’den ekranlara bomba gibi düşen bir yıldırım aşkı hikayesi: “Asla Vazgeçmem”
Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.
Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...
Asla Vazgeçmem 31. Bölümde neler olmuştu
Nur, Yiğit'i yaraladı!
“Asla Vazgeçmem”in 31. Bölümünde; Nur’un Kerem’in yan evine taşınması bardağı taşıran son damla olur ve Yiğit Nur’u kaçırır. Amacı birkaç gün başbaşa kalarak tüm sorunlarını konuşarak çözmek ve Nur’a asla ondan vazgeçmeyeceğini göstermektir. Bebeği aldırması için İclal’i ikna edemeyen Aytül’ün bu sefer hedefinde Fırat vardır. Fırat’ı kızından uzak tutmak için herşeyi yapabileceğini hem İclal’e hem de Fırat’a çok açık bir şekilde gösterir. Mahkeme yolunu açarak Cahit’e babalık testi yaptıran Elmas, sonucun çıkacağı gün Nazan’la karşı karşıya gelir. Gerçeğin ortaya çıkmasına saatlar kaldığına güvenerek Nazan’ı kışkırtır. Ancak Nazan’ın tepkisi Elmas’ın bile tahmin edemeyeceği kadar şiddetli olacaktır. Nur’la birlikte ortadan kaybolan Yiğit’i eve döndürmek için harekete geçen İclal’in yine en büyük kozu Mert’dir. Yiğit ve Nur başbaşa geçirdikleri günlerde hem sık sık kapışacak, hem de birbirlerinin yaralarını saracaktır. Ancak onları yine büyük bir sürpriz beklemektedir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]