Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Asla Vazgeçmem 33. Bölüm Fragmanı İzle 14 Ocak 2016

Show TV'nin sevilen dizileri arasında yer alan Asla Vazgeçmem 32. bölüm yayınlandı. İzleyici ekran başına kilitlemeyi başaran Asla Vazgeçmem dizisinin 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki; Asla Vazgeçmem 32. bölümde neler yaşandı?, Asla Vazgeçmem 33. bölümde bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar dizirehberi.org ta..

Asla Vazgeçmem dizisinin 33. bölümünde neler olacak? Kerem Sancaktar, Nur'u Yiğit'ten vazgeçirebilecek mi?, Mert’in iyileşmesiyle rahatlayan İclal ve Aytül’ün huzurunu kim bozacak?, Asla Vazgeçmem 33. bölümde bizleri neler bekliyor?
Tüm bu soruların cevabını yayınlanan Asla Vazgeçmem dizisinin 33. bölüm fragmanını izleyerek öğrenebilirsiniz.

ASLA VAZGEÇMEM 32. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
İclal’in Mert üzerinden yaptığı insafsız bir oyun nedeniyle, Yiğit ve Nur’un baş başa geçirdikleri günler kısa sürmüştür. Yiğit oğlunun yanına koşarken, Nur da büyük bir adım atarak Kerem’in teklifini kabul edecektir.

Amacı; Yiğit’i kendinden uzak tutarak, artık bir ilişkileri olamayacağına onu da inandırmaktır. Kerem’in planı işlemeye başlamış, Nur ona komşu olmuştur. Ancak bu gidişe ilk tepki hem de çok tehditkar bir şekilde Hazal’dan gelir. Babalık testi sonucu Elmas’ın gerçeği söylediğini anlayan Cahit, Nazan’la ipleri kopararak soluğu Elmas’ın yanında alır. Yıllarca sürdürdüğü yalanın ortaya çıkmasıyla Cahit’i kaybeden Nazan için artık yaşamanın bir anlamı kalmamıştır.

ASLA VAZGEÇMEM 33. BÖLÜM FRAGMANI
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]