Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Asla Vazgeçmem 35. Bölüm Fragmanı İzle 28 Ocak 2016

Asla Vazgeçmem 35. bölüm fragmanı yayında! - izle

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Asla Vazgeçmem” yayınlanan 34. Bölümü ile yine izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Severek izlenen Asla Vazgeçmem 35. bölümünde neler olacak? Planları alt üst olan İclal şimdi ne yapacak? Detaylar dizirehberi.org ta…


Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.

Farklı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile en sevilen diziler arasında yer almayı başaran Asla Vazgeçmem tutkulu bir aşk üçgenini konu alıyor. Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit, İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur(Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh. Ya kafes onları boğacak. Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak.

Başrollerini Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe ve Şafak Pekdemir’in paylaştığı dizide yine heyecan dorukta. Planları altüst olan İclal şimdi ne yapacak? İşte; Asla Vazgeçmem 35. bölüm fragmanı

ASLA VAZGEÇMEM 35. BÖLÜM 1. FRAGMAN


ASLA VAZGEÇMEM 34. BÖLÜM ÖZETİ
Asla Vazgeçmem”in 34. Bölümünde; Yiğit’in karşısında elini güçlendirmek için binbir oyunla hamile kalan İclal, düşük şoku yaşamaktadır. 

Bu düşükten Yiğit’in haberi olmadan, onu hızlıca nikah masası oturtmak zorundadır. Elinde kalan tek koz Mert’i kullanarak Yiğit üzerindeki baskısını arttırır. Karnında Cahit’in bebeğiyle Kozan Çiftliği’ne yerleşen Elmas, anne ve babasını yanına aldırmak için ne kadar uğraşsa da gücü ancak müştemilata dönmelerine yeter. Eski mahallesinde abilerinin yanında yaşamaya başlayan Nazan ise çok zor günler geçirmektedir.

Yiğit’i kendinden uzaklaştırmak için Kerem ile göstermelik bir birlikteliğe başlayan Nur, hem Yiğit’in asla vazgeçmez tutumu hem de kendisinin Yiğit’e olan zaafı nedeniyle bir türlü planında başarılı olamaz. Artık büyük oynamak zamanı gelmiştir. Ancak tesadüfen göreceği bir ittifak, kararını sorgulamasına neden olacaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]