Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Big Brother Türkiye 9 Ocak 2016 Kim Eledi - Big Brother Türkiye Haftanın Finali Star Tv Ekranlarında

Big Brother Türkiye'de kim elenecek? - izle

Big Brother Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yarın akşam Big Brother Türkiye evine bir kişi daha veda edecek. Emrah, Funda, Gökçen ve Çağla eleme potasında. Perşembe günü oylama sona erdi. Big Brother Türkiye'de kim elenecek? Bu sorunun cevabı yarın akşam belli olacak ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda mı? Eve kim veda edecek? Kim Elendi Canlı Star Tv İzle.
 
‘Big Brother Türkiye’ evinin elemesi bu akşam yapılacak.  Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek
 
EV HALKI, GÖKÇEN YA DA ÇAĞLA’NIN GİTMESİNİ İSTİYOR
 
Ev halkının ikişer isimle oy verdiği, ‘Big Brother Türkiye’nin 6. haftasının eleme listesi; Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda’dan oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda bu hafta, Gökçen ve Çağla 6’şar oy ile evden gitmesi en çok istenen isimler oldu. Eleme listesi için adı ilk kez söylenen Emrah, 4 oy ile üçüncü sırada yer aldı. Dördüncü isim için ise, Funda ve Rezan’a 2’şer oy ile eşit sayıda oy çıktı. Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri İdil’e verdi. İdil, tercihini Funda’dan yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 6. haftanın eleme listesi Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda olarak belirlendi.
 
Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. 
 
KADERLERİ İZLEYİCİLERİN ELİNDE
 
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Cumartesi akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek. 
 
Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ Cumartesi akşamı özetsiz yeni bölümüyle, 21.30’da Star’da. 

 
BİG BROTHER TÜRKİYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI
 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]