Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Big Brother Türkiye Çağla Kimdir? Nereli Biyografisi ?

Big Brother Çağla kimdir?

Big Brother Türkiye ilk bölümde Çağla dikkatleri üzerinde topladı. Milli takım oyuncusu olan Çağla en çok kondisyonuna güveniyor. Peki Big Brother Türkiye 'de 9 Ocak 2016 tarihinde yapılan eleme gecesinde yarışmaya veda eden Çağla kimdir? İşte detaylar dizirehberi.org ta


Big Brother Türkiye ilk bölümde Çağla dikkatleri üzerinde topladı. Milli takım oyuncusu olan Çağla en çok kondisyonuna güveniyor. Kendisi Bordo rujunu sürmeden sokağa adım atmıyor. Peki Big Brother Çağla kimdir? İşte detaylar..
 
Big Brother Çağla kimdir?
 
Milli futbol takımı oyuncusu olan rahmetli babası gibi tam bir spor tutkunu olan Çağla, kondüsyonuna oldukça güveniyor. Yüzme dalında çok sayıda şampiyonluğun da sahibi. Hırslı bir yapıya sahip. İstediği rekoru elde edemediği için duvarları bile yumruklamış. Sporcu olmasına rağmen, giyim konusunda iddialı olmayı seviyor.
 
Bordo rujunu sürmeden sokağa adım atmıyor. Hobileri futbol maçlarını izlemek ve spor yapmak. Çağla Big Brother Türkiye’den 1milyon lirayı kazanıp rahmetli babasının sağlığında sahip olamadığı evi satın almak ve babası adına bir heykel yaptırmak istiyor.
 
REKOR ÖDÜL TAM BİR MİLYON LİRA
 
‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 37 bin 500 kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]