Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Big Brother Türkiye Yasin Kimdir? Big Brother Türkiye Yasin Nereli Kaç Yaşında ?

Big Brother Türkiye yarışmacısı Yasin Kimdir?Big Brother Türkiye Yasin Kimdir? Big Brother Türkiye Yasin Nereli Kaç Yaşında ?Big Brother Türkiye Ne İş Yapıyor ? Big Brother Türkiye Yasin Biyografisi Ayrıntılar dizirehberi.org ta..

Sezona bomba gibi bir giriş yapan Big Brother Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran programın ilk gününde yarışmacılar tanıtılmıştı. Big Brother Türkiye yarışmacısı Yasin kimdir? İşte detaylar dizirehberi.org ta..


Big Brother Türkiye yarışmacıları arasında ailesine çok bağlı bir Anadolu erkeği olan Yasin dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Big Brother Yasin kimdir? Yasin hakkında merak edilen her şey haberimizde…

Big Brother Yasin Kimdir?

Aslen Selanik göçmeni olan Yasin Özegemen, Konya’da doğmuş, büyümüş ve 26 yaşında. İstanbul’da yaşıyor. Yasin, Konaklama İşletmeciliği ve Otelcilik mezunu. Oyunculuk yapıyor.
Ailesine düşkün olduğunu belirten Yasin, basketbol oynuyor, fitness yapıyor, belgesel izliyor.
Hayvansever olduğunun altını çizen yarışmacı, Kedi, köpek ve sürüngenleri çok seviyor ancak köpek balıklarında çok korkuyor.

Hiçbir Tanıdığım Yokken Bazı Dizilerde Rol Almayı Başardım!

Yasin, hayallerinin peşinden koşmak için İstanbul’a geldiğini ve hiçbir tanıdığı yokken bazı dizilerde oyuncu olarak yer aldığını belirtiyor.

Bakımlı Olmayı Seviyorum!

Kıyafetlerine özen gösteren yarışmacı, bakımlı olmayı seviyor.

1 Milyon Lira İle Şirket Kurarak İşsizlere İş İmkanı Sağlayacağım!

Strateji oyunlarından kendisine çok güvenen Yasin, Big Brother Türkiye evinde büyük ödül olan 1 milyon lirayı kazanarak bir şirket kurmak istediğini ve işsiz olan insanlara iş imkanı sağlamak istediğini söylüyor.

Manken Diye Diye Manken Oldum!

Big Brother Türkiye resimi YouTube kanalında yer alan tanıtım videosunda Yasin, “Lisedeyken arkadaşlarım bana “Manken” lakabını taktılar. Manken diye diye manken oldum.” diyerek sözlerine devam etti.

Fiziğime, Aklıma ve Yakışıklılığıma Çok Güveniyorum!

“Fiziğime, aklıma ve tabi ki yakışıklılığıma çok güveniyorum. Beni dışarıdan çok destekleyeceklerine inanıyorum.” diyen Yasin, “Big Brother’da emir cümleleri kullanan insanlara fazla tahammülüm olacağını düşünmüyorum.” şeklinde konuştu.

Tersim Pistir!

Big Brother evinin iddialı yarışmacısı Yasin, “Çok çabuk sinirlenmem ama sinirlendiğimde de tersim çok pistir. Umarın Big Brother’da kimse bu yüzümü görmez.” dedi.

“Strateji yeteneğime çok güveniyorum.” diyen Yasin, “Rakiplerimi önce defans yaparak sonra ataklarla geçmeyi düşünüyorum.” dedi.Yasin, “Anaların evladı, babaların aslan gibi oğlu olacağıma ve genç kızların da ilgisini çekeceğimi düşünüyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.
Big Brother Türkiye Yarışmacısı Yasin Kimdir?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]