Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul 41. Bölüm TRT 1 Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) ( 13 Ocak 2016 )

Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanında heyecan dorukta - izle

TRT 1 ekranının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 41. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Ertuğrul, obaya geri dönmeye karar verir fakat işler planladığı gibi gitmez. Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.


Toy Sonrası Ertuğrul’u neler beklemektedir?
Ertuğrul, Tuğtekin ve alplerinin katili olmadığını kanıtlamak için kendi isteğiyle obaya gelip yargılanmak istemiştir. Ancak işler Ertuğrul’un istediği gibi gitmez. Toyda Ertuğrul hakkında ölüm kararı çıkmıştır. Noyan yine boş durmamış öldürülmeleri pahasına askerlerini obaya yollamıştır. Bu durum Ertuğrul’a karşı olanların daha fazla destek bulmasına neden olmuştur. 
Yaralı olan Tuğtekin obaya gelebilecek midir? Ertuğrul’u neler beklemektedir? Herkesi şok edecek olay nedir? Noyan Rahman üzerinden Ertuğrul’a nasıl bir oyun oynayacaktır? Toyda ortaya çıkan büyük strateji, obada nasıl bir etki meydana getirir? Ertuğrul’un yeni planı ne olacaktır? Artuk Ertuğrul’a kimden selam getirir? Ertuğrul nereye davet edilir? 
Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 41. Bölümde..
Diriliş Ertuğrul 41. bölümü ile 13 Ocak Çarşamba saat 20.00'de TRT 1'de..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 41. BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Toyda Ertuğrul’u nasıl bir sonuç beklemektedir?Ertuğrul’un Kocabaş’ın kellesini kesmesi, obada beklenmedik bir etki yapar. Bu beklenmedik olay Ertuğrul’a duyulan şüphelerin artmasına neden olur. Ancak Ertuğrul, hem obaya dönüp yargılanmayı hem de Kocabaş’ın kellesini almayı belli bir plan dâhilinde yapmıştır. 
Ertuğrul’un planı nedir? Noyan adamlarını ayinle neye hazırlamaktadır? Tuğtekin’in durumu Ertuğrul’un planlarını nasıl etkileyecektir? Karabek Ertuğrul’un hangi sırrını Noyan’a ulaştıracak? Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan’ı neler beklemektedir? Hayme Ana’yı etkileyen büyük olay nedir? 
Ertuğrul mahkemede Karabek ile ilgili hangi gerçeği ifşa edecektir? Toyda Ertuğrul’u nasıl bir sonuç beklemektedir? 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]