Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul Banıçiçek Kimdir ? Diriliş Ertuğrul Banıçiçek Karakteri Gerçek Adı?

Diriliş Ertuğrul Banıçiçek Kimdir ? Diriliş Ertuğrul Banıçiçek Karakteri Gerçek Adı?Diriliş Ertuğrul Banıçiçek Karakteri (Ezgi Esma Kürklü Kimdir) , Diriliş Ertuğrul Banıçiçek gerçek ismi ,Diriliş Ertuğrul Banıçiçek hangi dizilerde oynadı hangi dizi film rol aldı,Ezgi Esma Kürklü biyografisi,Ezgi Esma Kürklü nereli yaşı kilosu boyu,Ezgi Esma Kürklü hayatı rol aldığı diziler TÜM AYRINTILAR dizirehberi.org ta..

Ezgi Esma Kürklü kimdir? Diriliş Ertuğrul'a dahil oldu

Ezgi Esma Kürklü'ün Diriliş Ertuğrul'a katılacağı ortaya çıktı. Dizinin fenomenleri Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni karakterini merak etti? Peki, Ezgi Esma Kürklü kimdir?


Genç oyuncu Ezgi Esma Kürklü, Diriliş Ertuğrul kadrosuna dahil oldu. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'a transferiyle heyecan uyandıran Ezgi Esma Kürklü'ün canlandıracağı karakter, dizideki dengeleri alt üst edecek. Daha önce pek çok projede yer alan oyuncu tarihi dizide "Banıçiçek" karakterine hayat verecek. Ezgi Esma Kürklük'ün hayat vereceği Banıçiçek, Dede Korkut hikâyelerinde geçen Bamsı Beyrek'in beşik kertmesi olarak geçiyor.
EZGİ ESMA KÜRKLÜ KİMDİR?
Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Uğur güneş ve Didem Balçın gibi ünlü isimlerin paylaştığı Diriliş Ertuğrul'a 42. bölümde dahil olan Ezgi Esma Kürklü, 1982 yılında doğdu. İstanbul ve New York'ta oyunculuk dersleri alan genç oyuncu, Bilkent Üniversitesi'nde İngilizce-Fransızca-Türkçe Mütercim Tercümanlık bölümünü bitirdi. Tenis, kayak, yelken, voleybol, yüzme gibi bir çok spor dalıyla ilgilenen Ezgi Esma Kürklk, Banıçiçek rolüne hazırlanırken özel hoca ve koreografi ekipleri tarafından at binme, kılıç kuşanma ve ok atma dersleri aldı.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 42. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
Kendisine yüklenen suçlardan aklanan Ertuğrul Diriliş Ertuğrul 42. bölümünde yeni planlarına devam edecek. Ertuğrul, Artuk'le gideceği yerde kimlerle görüşecek? Burada Ertuğrul'a verilecek büyük göre ne? Obaya yeni gelen misafir hangi alpin gönlünü çalacak? Tangut kime mektup yazıyor? Rahman'ın Geyikli'yle Ertuğrul'a gönderdiği haber ne? Olağanüstü toplanan toyda alınan büyük karar ne? Ertuğrul'a kervansaraya gelmesi için haber yollayan kim? Ertuğrul'u bekleyen sürpriz olay ve isimler kimler? Bütün bu sorulan cevabı Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde yanıt bulacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]