Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm Atv Ekranlarında ( Tüm Fragmanları İzle )12 Ocak 2016

Atv ekranlarında büyük merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ile kaldığı yerden devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ayrıntıları dizirehberi.org ta..

Fenomen Atv dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragman videosu izleyicileriyle buluştu. Ekranlara bir hafta gecikmeli gelecek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümünde büyük bir sürpriz bekliyor.


Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragman videosu ekranlarda dönmeye başladı. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayarak izleyicilerinin merakını daha da perçinleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümüyle devam edecek. Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren dizinin bu hafta ekrana gelecek bölümünde Meryem ve Nazlı yüzleşmesi damga vuracak. Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Deniz Çakır gibi usta oyuncuların başrollerini yaplaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 12 Ocak Salı akşamı Atv'de!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 18. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 18. BÖLÜM

Şahin Ağa'nın kalleşçe sırtından vurulması, tüm Çakırbeyli aielisinin davasıdır artık. Ancak, bu durumdan en çok etkilenen elbette Hızır'dır ve ne olursa olsun en yakın dostunun intikamını alacaktır. Fakat kimsenin faili meçhul kişiyi bulması hiçte kolay olmayacaktır. Hedefler kısa zamanda parasına el konulan Sibiryalı'ya çevrilmiştir. Artık mesele para meselesinden çıkmış Ünal ve Sibiryalı'nın şahsi meselesine dönmüştür. Hızır, masadan hesap sorarken; Meryem ise Nazlı ile yüzleşmeye karar verir. Nazlı, her ne kadar Meryem'in emrivakisinden rahatsuz olsa da evinin kapısını açar. Hızır,Şahin Ağa'nın intikamını alabilecek mi? Meryem ve Nazlı arasında neler yaşanacak? Hızır'a kurulan yeni tuzak ne? Tüm bu soru işaretleri, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümünde yanıt bulacak.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKMDAR OLMAZ KONUSU

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır'ın davasını ve aşkını anlatıyor. Hızır Çakırbeyli, sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz, sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakâr bir babadır. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet "bazı" gayrımeşru faaliyetleri kontrol etmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkûmiyettir. Devletin, Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaat ettiğini farkeden büyük patron Ünal Kaplan, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]