Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. Bölüm Atv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 19 Ocak 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. yeni bölüm fragmanında şok sahne! - İzle

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde şok gelişmeler yaşanıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve detaylar dizirehberi.org ta ..


Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 19 Ocak Salı akşamı Atv'de.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. BÖLÜM ÖZETİ

Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde, Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır. Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır. Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur.

Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.

Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur...
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]