Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölümü yine nefes kesen sahneleriyle izleyenleri etkilemeyi başardı. Şimdi izleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Peki; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölümde şok sahne! - İzle

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam etti. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölüm ile izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde şok gelişmeler yaşandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve detaylar dizirehberi.org ta ...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı anda buradan izleyebileceksiniz.


Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümde heyecan doruktaydı. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölümde neler yaşandı? Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve detaylar haberimizde.. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. BÖLÜM FRAGMANI
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. BÖLÜM ÖZETİ

Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde, Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır. Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır. Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur.

Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.

Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur...
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]