Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.Bölüm Fragmanı İzle 2 Şubat 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21.bölüm fragmanı yayında - izle

Salı akşamlarının fenomen mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin adeta nefeslerini tutarak izleyecekleri sahnelerin ve sürpriz gelişmelerin yaşanacaığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Peki; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 21. bölüm tüyoları dizirehberi.org ta..


ATV'nin en sevilen ve en çok izlenen dizileri arasındaki yerini alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle yine reytingleri alt üst etti. Seyircilerinin ilgiyle takip ettikleri dizinin 20. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı ancak dizi yine seyircilerini merak içerisinde bırakan bir sahne ile son buldu. Peki; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölümünde neler yaşanacak?, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Müjde Uzman, Sabina Toziya ve Kenan Çoban gibi ünlü isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 2 Şubat Salı günü yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 21. BÖLÜM FRAGMANI26 Ocak Salı akşamı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. son bölümde neler yaşandığını kısaca özetleyelim.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. bölümünde neler yaşandı?

Özlem'in ölümüyle birlikte yıkılan Alparslan'ı intikam ateşi sarar. Ünal Kaplan da veliahtı olarak Alparslan'ı seçerek kızını öldüren adamın akıbetini ona bırakır. Masada kendine yer bulan Alparslan'ın aklında ise sadece sevdiği kadının intikamını alıp kenara çekilmek yoktur.
Çakırbeyli Ailesi'nden birinin sorgusuz sualsiz Ünal Kaplan'ın veliahtı olmayı kabul etmesi Hızır ve İlyas'ı çileden çıkarır. Ağabeylerinden onlara emanet kalan yeğenleri alenen ateşe atılmıştır. Nazlı ise bebeğinin doğumuyla birlikte yaşanan sıkıntıları bir nebze üzerinden atabilmişken diğer tarafta Meryem güçlükle savaşına devam eder.
Dost bildiği insanların bebeği sahiplenip gözün aydına gittiklerini öğrenmesiyle sabrı taşar. Bu gidişatta O'nun için son çare olabilecek boşanma mevzusunu dile getirmesi ailesiyle karşı karşıya gelmesine sebep olur.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli): Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli): Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet…

Müjde Uzman (Nazlı Öztürk): Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuş olan Nazlı, evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20'ye yakın yaş farkı varken… Onun "kadını" olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır. Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmazsan yüzümü asla göremezsin diyememiştir. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır…

Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan): Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır…

Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli): Çakırbeyli ailesinin mihenk taşı. Hızır Çakırbeyli'nin annesi. Bu ailenin kadınlarının dünleri yoktur bugünlerinin geçici olduğunu bilirler; yarın için mücadele eder dururlar. Hayriye Çakırbeyli de kocasının ölümünden sonra bu aileyi dimdik ayakta tutmuştur. Çok güçlü, otoriter ve geleneklerine bağlı bir Karadeniz kadınıdır.

Kenan Çoban (Fahri): Etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı. Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri.

Turgay Tanülkü (Şahin Ağa): Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]