Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eve Dönüş 14. bölüm Atv Ekranlarında - İzle (13 Ocak 2016)

Atv ekranının heyecan dozu yüksek dizisi Eve Dönüş 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Eve Dönüş 14. bölüm fragmanında Leyla büyük bir çıkmaza giriyor. Eve Dönüş 14. bölüm fragmanında Canan kaza'ya kurban gidiyor. Eve Dönüş 14. bölüm fragmanları ve tüm detaylar dizirehberi.org ta..EVE DÖNÜŞ 14. BÖLÜM ÖZETİ
Canan'ın Elif'i kaçırmasının ardından deliye dönen Leyla (Pınar), Yusuf ile beraber çaresizce kızını arar. Kürşat ise Leyla'nın Canan'a yaptırdığı işkenceleri öğrenir. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Leyla'yı eve çağırır.

Leyla'nın Pınar olduğunu öğrenen Oflaz şantajlarına devam eder. Vedat'ın talimatıyla Oflaz, Leyla'dan Kürşat'ı öldürmesini ister. Aksi takdirde Oflaz, Leyla'nın Pınar olduğunu Yusuf'a söyleyecektir.
Hacer, başlarına gelen her şeyden Leyla'yı sorumlu tutmaktadır. Yusuf, Leyla için annesini karşısına alır.
Canan'la Elif'in en son görüldüğü yer olan kayak merkezinde, donarak ölmüş bir kız çocuğu cesedi bulunur. Kürşat ve Leyla cesedi teşhis etmek üzere morga giderler...

Eve Dönüş 14. bölüm Fragmanı


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yusuf tam Yılmaz'a ulaşıp büyük sırrı öğrenmek üzereyken, Oflaz Yılmaz'ı vurup, olaya intihar süsü verir. Ama Yılmaz ölmez, yoğun bakıma alınır. Yusuf, Yılmaz'ın komadan çıkmasını beklerken Leyla'nın Pınar olduğunu öğrenen Oflaz bu fırsatı kaçırmaz, Leyla'ya şantaj yapar. Hastanelik olan Sevda kurtulur. Ama bebek de kurtulmuştur. 
Hacer bunu Yusuf'tan saklamaya çalışsa da, sonunda Yusuf, Sevda'nın Cengizhan'dan hamile olduğunu öğrenir! Leyla'nın Canan'ı kaçırma planı, kaçık bir doktor yüzünden çığırından çıkar. Doktorun ağır eziyetlerine maruz kalan Canan, beklenmedik bir şekilde oradan kurtulmayı başarır. Bu yaptıklarını Leyla'ya ödetmeye kararlıdır. O da Elif'i kaçırır! 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]