Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eve Dönüş 15. Bölüm Atv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 20 Ocak 2016

Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! - İzle

Atv ekranlarında büyük beğeniyle seyredilen Eve Dönüş dizisi bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Heyecanın dorukta olduğu Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Eve Dönüş yeni bölümünde neler olacak? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler dizirehberi.org ta .


Başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi'nin paylaştıkları sevilen dizi Eve Dönüş bu akşam yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Günler öncesinden ekrana gelen Eve Dönüş 15. yeni bölüm fragmanı, özet ve ayrıntıları bugün yayınlandı. Sürpriz gelişmeriyle heyecanal beklenen Eve Dönüş yeni bölümün tüm detayları haberimizde...

EVE DÖNÜŞ 15. BÖLÜM ÖZETİ
Oflaz'ın arabasının patlamasından sonra Canan'ın üstünden büyük bir yük kalkar. Oflaz'la birlikte Kürşat'ın itiraf kayıtları da yok olmuştur. Canan ve Kürşat, geriye kalan son tehdit olan İpek'in elindeki itiraf bandını da bulup yok etmenin peşine düşerler. Kürşat'ın maddi sorunlar yaşadığını gören Cavidan da, Leyla'dan para koparmak için aynı şeyin peşindedir. Yusuf Leyla'nın kendisiyle paylaşmadığı sırrından dolayı ona olan güvenini kaybetmek üzeredir. Genç kadın Yusuf'a her şeyi açıklamaya karar verse de beklenmedik birinden gelen sürpriz bir mesajla her şey değişir. Canan yeni planını uygulayıp Elif'le arasını düzeltirken, işkenceci doktorun da desteğiyle Leyla'nın kötü biri olduğuna dair küçük kızın kafasını karıştırmayı başarır. Leyla, Elif'ten uzak durduğu her an kahrolmaktadır. Yusuf, Leyla'yı her şeyin düzeleceğine dair teselli eder. Leyla bir yandan karışık duygularıyla mücadele ederken, Yusuf'tan öğrendiği sürpriz bir haberle alt üst olur. Duyduklarından sonra Leyla, artık neye ve kime inanacağına karar veremeyecek bir hale gelir...

EVE DÖNÜŞ 15. BÖLÜM FRAGMANI


OYUNCULAR!

TARDU FLORDUN KİMDİR?

25 Mayıs 1972 doğumlu olan Tardu Flordun, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1995 yılında Ankara hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra 995-1997 yıllarında Ankara Devlet Tiyatroları'nda, 1997-2008 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatroları'nda kadrolu oyuncu olarak görev almış, "Hamlet" ve "Roberto Zucco" adlı oyunlarda başrol oynamıştır. 2000'de başrollerini Berna Laçin ile paylaştığı Evdeki Yabancı adlı diziyle televizyon oyunculuğuna başlayan Tardu Flordun, 2002'de Efsane, Bir Tatlı Huzur ve İki Oda Bir Sinan dizilerinde yer aldı. Türkiye dışında birçok ülkede de izlenen Binbir Gece adlı dizide Kerem İnceoğlu adlı karakteri canlandıran oyuncu, 2011'de vizyona giren Türkan Saylan'ın yaşamını konu alan Türkan adlı filmde Saylan'ın oğlu Çağlayan'ı ve Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filminde Red Kit karakterini canlandırdı.

İPEK ERDEM KİMDİR?

1984 doğumlu olan İpek Erdem, İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk televizyon deneyimini Hayat Bilgisi'yle yaşayan ve "Barbie" olarak hafızalara kazınan İpek Erdem, tiyatro sahnelerinin tozunu da yutmuştur. Gani Müjde'nin keşfiyle hayatı değişen oyuncu, Yer Gök aşk dizisinde 3 yıl boyunca Münevver karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Eve Dönüş dizisiyle izleyici karşısına çıkmaktadır.


DİZİ KADROSU VE KARAKTERLERİ!

Cansel Elçin
(Yusuf)

    Babasını çocuk yaşta kaybetmiş ve abisi tarafından büyütülmüş olan Yusuf, üç kuşaktır İstanbul'da yaşayan, aslen Artvin Hopa'lı, balıkçı bir ailenin küçük oğludur. Ailenin diğer erkekleri gibi balıkçılık yapmaktadır. Kendi halinde bir adam olan Yusuf'un hayatı bir gecede değişir.

Dilşad Çelebi
- Leyla (Pınar)

    İstanbul'un köklü ve zengin ailelerinden birinin kızıdır. Babası Raif Bey öldüğünde, holdingle birlikte bütün mirası Pınar'a kalmıştır. Çok inatçıdır. Kızı Elif'in doğumundan itibaren tüm hayatını ona adamıştır. Zarif, alçakgönüllü ve iyimserdir.
Tardu Flordun
(Kürşat)

    Kürşat, çocukluğu boyunca çok zengin olmanın hayalini kurmuştur. Üniversitedeyken tanıştığı, varlıklı bir aileden gelen Pınar'ı tavlamayı başarır ve evlenirler. Elif doğduktan sonra, işleri Kürşat yönetmeye başlar. Gösterişi ve zenginliği sever. Bencildir. Kendine çok güvenir.
İpek Erdem
Canan

    Pınar'ın lise arkadaşı olan Canan, orta halli memur bir ailenin kızıdır. Pınar'ın zenginliğini her zaman kıskanmıştır. İstediğini elde etmek için her türlü yolu deneyebilecek bir kadındır. Kendisine fazlasıyla güvenir. Hayatta kendisini reddebilecek bir erkek olmadığına inanır. Entrika çevirmeye bayılır.
Merve Oflaz
İpek

    Kürşat'ın kız kardeşi ve Yusuf'un şu anki sevgilisi. Abisi sayesinde sahip olduğu zenginliği sevse de, para konusunda takıntılı değildir. Masum bir ifadesi vardır, ancak inatçı ve tuttuğunu koparan bir kızdır. Yusuf'a deli gibi aşıktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]