Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eve Dönüş dizisinin 16. yeni bölüm 27 Ocak 2016 Atv Ekranlarında İzle

Eve Dönüş dizisinin 16. yeni bölüm fragmanında şoke eden silah sesi! - İzle

Atv'de bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi için heyecan dorukta. Merakla beklenen Eve Dönüş 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde intikam ateşi kaldığı yerden devam ediyor. İşte Eve Dönüş yeni bölüm fragmanındaki şoke eden silah sesi ve detayları...


Atv’nin beğenilerek seyredilen “Eve Dönüş” adlı dizisi verdiği sosyal mesajlarla toplumdaki sorunlara değinmeye devam ediyor.  Seyircinin merakla bekediği Eve Dönüş 16. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Başrollerini Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi'nin paylaştıkları sevilen dizi Eve Dönüş yeni bölümü ile 27 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV'de kaldığı yerden devam edecek.

EVE DÖNÜŞ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Ya bir adam şerefinden? Peki, bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız? Ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]