Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Filinta 42. Bölüm TRT 1 Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) (15 Ocak 2016)

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Filinta “Bin Yılın Şafağında” aksiyon dolu sahneleri ile izleyenlerini ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. Filinta’nın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde neler olacak? İzleyenleri neler bekliyor? Detaylar dizirehberi.org ta..

Filinta 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 15 Ocak 2016 Cuma akşamı TRT 1'de...Mustafa Leyla'yı kurtarmakla, Şehzade Mehmet'i savunmak arasında kalmıştır. Mustafa'nın seçimi gerçekten çok zor olacaktır…

Mustafa, Şehzade Murat'ın sorgusunda istediği itirafı almak için gerçekten çok donanımlıdır. Murat’ın bu kez işi zordur... Mustafa'nın, mahkemeye ifade vermek için getireceği sürpriz bir tanığı vardır… Fakat bu tanığı da mahkemeye kadar zorlu ve tedirgin bir yolculuk bekleyecektir…

Leyla'nın can güvenliği tehlikededir. Onu bulmak için herkes seferber olacaktır… Farah, Leyla’nın kaçırılmasıyla ilgili sürpriz bir atak yapacaktır…Şehzadenin davası için bütün gücüyle zorluk çıkartan, türlü kozları deneyen Yüce Efendi Kenan Miloş ve Efendi Cemil, bitmeyen manevralar ve planlarına yenilerini ekleyecektir. Ve bu sert atakta kendilerine hizmet eden, Şehzade Murat’la özel görüşmeler yapan casus Şerzan’a da görev düşecektir.

Her zaman "Davamız için varım!" diyen Padre Celal, manastırda kendilerini yetiştiren Ana’ya onu şaşırtacak bir itirafta bulunacak ve kadını bu konuyla ilgili sıkıştıracaktır.

Esat Paşa’nın defterinin şifrelerinden çıkan hainler herkesi şaşırtacaktır. Ve onların planlarını bozmak için Ruhi Paşa, Mustafa ve Ali büyük bir tedbir çalışmasına başlayacaktır.

Ve İstanbul’u, dışarıdan içeriye sızacak daha büyük bir tehlike bekliyordur…


Filinta 42. yeni bölüm fragmanları 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]