Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Game Of Thrones Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Game Of Thrones Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak ?

Dünyanın her yerinden milyonlarca hayranı olan Game of Thrones’un 6. sezonunun yayın tarihi belli oldu. Yeni sezonuyla ekranlara geri dönecek Game of Thrones, 24 Nisan 2016'da başlıyor.Game Of Thrones Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Game Of Thrones Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak ? Game Of Thrones 6. Sezon ne zaman başlayacak ?

ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanan efsane dizi Game of Thrones hayranlarının merakla beklediği tarih belli oldu. 24 Nisan'da yeni sezonuyla ekranlara geri dönecek Game of Thrones hayranları için hasret sona eriyor. Geçtiğimiz Haziran ayında tamamlanan 5. sezonun son bölümünde Jon Snow karakteriyle ilgili bıraktığı gizemler yüzünden, yeni sezonda, heyecan dolu bir açılış yapması bekleniyor.


SENARYO VE DİZİ AYNI DEĞİL
George R.R. Martin'in yazdığı Taht Oyunları kitapları serisinden uyarlanarak, her yıl sadece 10 bölüm olarak yayınlanan televizyon serisi, tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip. 

Senaryo metinlerine bağlı kalmayan dizinin yönetmeni David Nutter, diziye kendi gözünden yön veriyor. 24 Nisan’da yeni bölümleri ile ekranlarda olacak dizinin 6. sezonun çekimlerine Eylül 2015’de başlanmıştı. Heyecanla beklenen dizinin ilk sezonun ilk bölümü 17 Nisan 2011 tarihinde yayınlanmıştı.

HBO, YENİ SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİNİ TWİTTER'DAN DUYURDU
Yeni sezon başlangıç tarihini Twitter üzerinden duyuran HBO, Silicon Valley ve Veep dizilerinin yeni sezonlarının da, Game of Thrones ile birlikte aynı gün ekrana geleceğini açıkladı.

YENİ SEZONA İKİ YENİ OYUNCU KATILACAK
Game of Thrones’un 6. Sezonunda kadroya Rusya doğumlu Ania Bukstein ve Yousef Sweid dahil olacak. Bu isimlerin hangi rollerle dizide rol alacağı ise henüz bilinmiyor.

GAME OF THRONES 6. SEZON FRAGMANI
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]