Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gece Kraliçesi Aziz kimdir - Gece Kraliçesi Aziz Karakteri Gerçek Adı Uğur Polat kimdir

Gece Kraliçesi Aziz kimdir - Gece Kraliçesi Aziz Karakteri Gerçek Adı Uğur Polat kimdir
 Kimdir,Gece Kraliçesi Esra karakterini kim canlandırıyor gerçek adı ne ,Gece Kraliçesi Esra rolü Uğur Polat kimdir biyografisi hangi dizilerde oynadı instagram hesabı


Gecenin Kraliçesi Aziz Kimdir Aziz karakteri rolünde oynuyor.. Gecenin Kraliçesi Aziz Karadenizli zengin bir iş adamı . Aziz eşini kaybetmiş ve yıllarca evlenmemiş bir adamdır .Ancak Selin'i görene kadar .Selin'e aşık olan Aziz neler yaşayacak ?Gecenin Kraliçesi dizisi oyuncusu Uğur Polat dizide hangi rolde oynuyor? Gecenin Kraliçesi dizisinde rolünü kim canlandırıyor? Uğur Polat'ın Gecenin Kraliçesi dizisinde oynadığı karakterinin kısa açıklaması ve resmi.
Uğur Polat kimdir? (Aziz)

Uğur Polat, 4 Eylül 1961 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. 1978 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'na katıldı. Çevirdiği birçok sinema filmi ile ödüle layık görüldü. Salkım Hanım'ın Taneleri ile Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "En İyi Erkek Oyuncu"; Bütün Kapılar Kapalıydı sinema filmi ile 1990 yılında Ankara Film Festivali'nde "Umut Veren Oyuncu" ödülünü aldı. Son olarak "Ulan İstanbul" dizisinde Kandemir Nevizade karakterini canlandırmıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

3 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]