Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gece Kraliçesi Mert kimdir - Gece Kraliçesi Mert Karakteri Gerçek Adı Burak Deniz kimdir?

Gece Kraliçesi Mert kimdir - Gece Kraliçesi Mert Karakteri Gerçek Adı Burak Deniz kimdir? ,Gece Kraliçesi Mert karakterini kim canlandırıyor gerçek adı ne ,Gece Kraliçesi Mert rolü Burak Deniz kimdir biyografisi hangi dizilerde oynadı instagram hesabı

Gecenin Kraliçe Dizisi Mert Karakteri ; Gecenin Kraliçesi Aziz'in oğlu babası Aziz'in tek erkek varisi.. Ayrıca Mert;  Aziz'in damadı Kartal'ı çok kıskanıyor.


Burak Deniz kimdir?

Burak Deniz, 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Toprak karekteri ile karşımıza çıkarken, Medcezir dizisindeki Aras karakteri ile tanındı. Kçak dizisinde de rol alan oyuncunun Gecenin Kraliçesi'nde nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.
Kolej Günlüğü dizisinin yanı sıra Sultan dizisinde de rol alan Burak Deniz, bu dizide ise Şeyhmus'un kardeşi Tarık karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise başrollerini; Gürkan Uygun, İnanç Konukçu, Özlem Yılmaz ve Begüm Birgören gibi isimlerin paylaşmış olduğu Kaçak dizisinde İsmet Ali'nin oğlu olan Burak karakterini canlandırmıştır. Şimdi ise Gecenin Kraliçesi Mert Karakterini Canlandırıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]