Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gecenin Kraliçesi 1. Bölümde Neler Oldu - Gecenin Kraliçesi Reytingleri Kaçıncı Oldu ?

Star TV'de büyük merakla beklenen dizisi Gecenin Kraliçesi güne damga vurdu. Fragmanlarıyla büyük ilgi çeken, oyuncuları ve prodüksiyonuyla büyük ilgi uyandıran Gecenin Kraliçesi ilk bölümüyle büyük ses getirecek. Güney Fransa'dan İstanbul'a uzanan ve bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelen Selin ve Kartal’ın hikayesi Salı akşamlarına damga vurdu. Gecenin Kraliçesi 1. Bölüm reyting sonuçları nasıl yorumları kaçıncı oldu detaylar dizirehberi.org ta.. 


GECENİN KRALİÇESİ OYUNCULARI KİMDİR?

Star TV'de büyük merakla beklenen dizisi Gecenin Kraliçesi bu akşam başlıyor. Fragmanlarıyla büyük ilgi çeken, oyuncuları ve prodüksiyonuyla büyük ilgi uyandıran Gecenin Kraliçesi ilk bölümüyle büyük ses getirecek. Gecenin Kraliçesi, Güney Fransa'dan İstanbul'a uzanan ve bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelen Selin ve Kartal’ın hikayesi ile Salı akşamlarına damga vurmaya aday.. Gecenin Kraliçesi fragmanlarıoyuncuları kimdirkonusu nedirGecenin Kraliçesi 2. bölüm fragmanıgibi ilk bölümle ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde..

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM

Gcenin Kraliçesi, Fransa'da Grasse şehrinin muhteşem doğa görüntülerinde başladı. Kartal ve Selin’in tanışmaları büyük bir tesadüf ile başladı. Bu tanışma aynı günün akşamında aşka dönüşmeye başladı. Hatta ilk başlarda ikilinin arasında çatışma yaşansa da akşam yemeğe çıkan Kartal ve Selin için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Dizinin baş kadın karakteri Selin, annesiyle Grasse’de yaşayan ve butik bir parfüm dükkanı işleten fakat Karadenizli olan babası kaybolmuş bir genç kızdır. Başrolü paylaşan erkek karakter Kartal ise bir iş adamıdır. Babası Mustafa’yı öldürten Aziz’le birlikte bunu bilmeden yaşayan ve ona baba diyen Kartal’ın babasını öldüren Osman ise aslında Selin’in babası. 
Dizinin kilit karakterlerinden olan ilk bölümde Aziz ise sert ve duygusuz erkek portresi çiziyor.  Aziz'in karısı ölmüştür. Ailesi bağları zayıf ve soğuk.. Kendi oğlu Mert, Kartal’ın gölgesinde kalmış, beceriksiz bir karakter. Ona üzülen halası ise Mert’ten yana tavır alan hırslı bir karakter.
Kartal ve Selin akşamki yemekten sonra Kartal’a Gecenin Kraliçesi’ni göstermeye götürür. Gecenin Kraliçesi; tomurcukları bir gecede açan ama sabaha kadar solan bir çiçek. Ömrü bu kadar kısa olduğu için ona sahip olmak imkansız..  Kartal o kadar aşık olur ki bir gecelik de olsa bu aşkı yaşamak için her şeye razıdır. Selin ise hep Kartal’ın döneceği günü beklemeye başlar.
O gecenin sabahında Türkiye’ye dönmek zorunda kalan Kartal'a Selin'in bir sürprizi vardır. Bu sürpriz aşklarını sürecek büyük aşklarının imzası olacaktır. Selin bu aşkın kokusunu Kartal için hazırlar ve havaalanına yetiştirir. Buraya kadar herşey güzeldir fakat Selin'in bişediği çok öenmli bir ayrıntı vardır. Kartal'ın İstanbul’a dönünce ortaya çıkar. Kartal Aziz’in kızıyla evlidir. Fakat Kartal kendini öldürmeye kalkan Aziz’in kızı Esra’yla mecburen evlenmiştir.Zoraki yürütmeye çalıştığı bu evliliği bitirmek züere döndüğü gün Esra'yla yemeğe çıkarlar. Kartal orada başkasına aşık olduğunu ve  boşanmak istediğini söyler. Bunu duyan Esra çıldırır. Yemek çıkışı arabayı kullanan Esra senin başkasına yar etmam diyerek bilerek kaza yapar.
Esra, psikolojik sorunları olduğu açıkca belli olan takıntılı biridir. Fakat en büyük takıntısı Esra Kartal’dır. Hastanede Kartal’ın Selin’le olan telefon konuşmasına şahit olan Aziz, bu kadının kim olduğunu öğrenmek için Kartal’ın arkadaşı Emre’yi sorguya çeker ancak Emre yine de hiçbir şey söylemez.
Aziz Kartal’la da yüzleşir ve ondan aşkını söküp atmasını ve unutmasını aksi halde o kızı öldüreceğini ima ederek tehdit eder.. Bu arada Selin de İstanbul’a gelir. Emre’den Kartal’la ilgili bilgi ister ancak telaşlanan Emre onu bir otele yerleştirir. Kartal, otele gelir fakat Selin’i oldukça kötü karşılar. Selin'e evli olduğunu, yaşadıklarının sadece bir rüyadan ibaret olduğunu  ve bir daha yoluna çıkmamasını söyler. Selin perişan olur. Aziz'in tehditini göz önüne alan Kartal'ın böyle yapmaktan başka çaresi kalmamıştır. Selin’i geri göndermek ve hayatını kurtarmak için buna mecburdur.
Aradan 4 yıl geçmiştir. Selin’in bir oğlu olmuştur. Bu çocuk, Kartal’la yaşadıkları tek gecelik aşkın meyvesidir ve onun doğum günü partisini kutlamaktadırlar. Tüm bunlar yaşanırken, Karadeniz’den gelen gizemli bir mektup bazı sırları ortaya çıkaracaktır. Mektubu gönderen Sadık, Selin’in kardeşidir. Sadık, Selin’in babasının Türkiye’deki karısından olan oğludur Mektupta Selin’i Türkiye’ye davet ederler. Selin bu fikre sıcak bakar ve oğlu Osman’la birlikte gitmek ister fakat  annesi rahatsızdır. Gitmesinin engelleyebilecek bir diğer neden Kartal’la karşılaşması ihtimalidir. Selin bundan korksa da Osman’ı da alıp Türkiye’ye gelir. Selin’in abisi Sadık, Aziz’in yanında çalışmakta olan bir garibandır. Ancak ortada yine bir sorun vardır.  Selin, Aziz’in babalarını Batum’a kaçırdığını öğrenmiştir.

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM FRAGMANI-4


GECENİN KRALİÇESİ KONUSU

Gecenin Kraliçesi 1. bölümü ile bu akşam başlıyor. Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır ve bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar. “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım" diyen Selin ve Kartal’ın hikayesi böyle başlar.. Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler.

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM FRAGMAN-3


Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…Uzun süredir yayına girmesi beklenen ve nihayet bu akşam seyirciyle buluşacak olan Star TV'nin iddialı projesi Gecenin Kraliçesi'nin yapımını O3 Turkey üstleniyor. Yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderler yaparken, başrollerini ise Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat paylaşıyor. 

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM FRAGMAN-2


Gecenin Kraliçesi 1. bölümündeki birçok sahne Güney Fransa’da, dünyanın parfüm merkezi olarak kabul edilen Grasse şehrinde çekildi. Gerek prodüksiyonu, gerekse oyuncu kadrosuyla adından oldukça söz ettiren Gecenin Kraliçesi'nin oyuncu kadrosunun diğer isimlerini; Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi başarılı oyuncular oluşturuyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]