Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gecenin Kraliçesi 3. Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak 2016

Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı izle çıktı mı! Yeni bölüm fragmanı 26 ocak 2016 Salı ayrıntılar dizirehberi.org ta..

Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı çıktı mı izle, Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Gecenin Kraliçesi dizisinde heyecan devam ediyor. Gecenin Kraliçesi bu hafta 2.bölüm ile ekranlarda oldu. Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı ve diğer detaylar ile ilgili bilgiler burada ..


 Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı çıktı mı izle, Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Gecenin Kraliçesi dizisinde heyecan devam ediyor. Gecenin Kraliçesi bu hafta 2.bölüm ile ekranlarda oldu. Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı ve diğer detaylar ile ilgili bilgiler şu şekilde..

İlk 2 bölümü ile beğenileri toplayan başrollerinde Murat Yıldırım, Meryem Uzerli gibi isimlerin oynadığı Gecenin Kraliçesi dizisinde heyecan devam ediyor. Gecenin Kraliçesi dizisi yine oldukça heyecan dolu gelişmeleri ile 2.bölüm ile ekranlarda oldu. Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı çıktı mı oldukça merak ediliyor.


26 ocak Salı akşamı ekranlarda olacak Gecenin Kraliçesi dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler neler yaşandı ?2.BÖLÜM ÖZETİ:


Hayatının aşkı olan Selin'i,  kayınpederi Aziz'in kollarında eve geldiğini gören Kartal yıkılır. Selin'in kendisinden intikam almak için geldiğini  düşünür. Tehlikeli bir oyuna kalkıştığı için Selin'i uyarır. Çünkü Aziz, geçmişte yaşadıkları büyük aşkı öğrendiğinde, ikisini de öldürmekten çekinmeyecek kadar gözü kara biridir. 1.BÖLÜM ÖZETİ:


Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.


Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…


GECENİN KRALİÇESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI
 

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir… 
 “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.” 
Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi...
Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.
Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…
Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın oynadığı “Gecenin Kraliçesi” Salı akşamı 20.00'da  Star ekranlarında olacak.

Gecenin Kraliçesi 3.bölüm fragmanı için tıklayınız.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]