Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gecenin Kraliçesi Bu Hafta Özetsiz Ekranlara Gelecek

Gecenin Kraliçesi 2. bölüm özetsiz ekranlara gelecek!
Star Tv'nin yeni dizisi Gecenin Kraliçesi 2. bölüm fragman videosu yayınlandı. Yeni bölümde kayınpederi ve Selin'i yan yana gören Kartal'ın ne yapacağı merak konusu. İşte, Gecenin Kraliçesi 2. bölüm fragmanı ve detaylar dizirehberi.org ta .. Ayrıca dizi bu hafta özetsiz ekranlara gelecek.

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken Gecenin Kraliçesi yeni bölüm fragman videosuyla heyecanlandırdı! Geçtiğimiz hafta ekran macerasına başlayan Gecenin Kraliçesi 2. bölüm fragmanıyla çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Dizinin ikinci haftasında Selin ve Kartal yüzleşiyor. Peki geçmişten gelen sır ne kadar gizli kalacak? Selin Fransa'ya dönecek mi? Kartal, Selin'e yaşadıklarını anlatacak mı? Murat Yıldırım, Uğur Polat ve Meryem Uzerli'nin baş rolünü paylaştığı Gecenin Kraliçesi tüm bu soru işaretlerine yanıt olacak yeni bölümüyle yarın akşam Star Tv'de!

GECENİN KRALİÇESİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Hayatının aşkı olan Selin'i, kayınpederi Aziz'in kollarında eve geldiğini gören Kartal yıkılır. Selin'in kendisinden intikam almak için geldiğini düşünür. Tehlikeli bir oyuna kalkıştığı için Selin'i uyarır. Çünkü Aziz, geçmişte yaşadıkları büyük aşkı öğrendiğinde, ikisini de öldürmekten çekinmeyecek kadar gözü kara biridir. Fakat Selin, Kartal'ın uyarılarına aldırış etmez. Bunun üzerine Kartal, Selin'in gitmesi için, Aziz'in gerçek yüzünü gösterecek bir oyun düzenler. Bakalım Kartal oyununda başarılı olacak mı? Selin'in gitmesini sağlayabilecek mi?

GECENİN KRALİÇESİ KONUSU

Gecenin Kraliçesi'nin öyküsü şöyle başlıyor; öldürülen en yakın arkadaşının küçük oğlu Kartal'ı evlat edinen Aziz( Uğur Polat), eşini yıllar önce kaybetmiş bir iş adamıdır. Hayatına hiç bir kadını sokmak istememiştir ta ki hayatına Selin (Meryem Uzerli) girene kadar. Yıllardır kadınlardan uzak olan Aziz'in hayatı, Selin ile değişir. Ancak evlatlık aldığı oğlu Kartal da yıllar önce aşık olduğu kadınla bir gecelik bir aşk yaşamıştır. Selin, Güney Fransa'nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal'ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar. Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler.

GECENİN KRALİÇESİ OYUNCU KADROSU

Meryem Uzerli (Selin): 12 Ağustos 1983 Almanya doğumludur. Başarılı oyuncu Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Bir çok yabancı filmde yarımdıc kadın oyuncu olarak rol alan Meryem Üzerli, 2011 - 2013 yılları arasında rol oynadığı Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan'ı canlandırmış, bu rolüyle uzun süre adından söz ettirmiştir.

Murat Yıldırım (Kartal): 1979 Konya doğumlu türk dizi ve sinema oyuncusu olan Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2008'de rol aldığı Fırtına dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu; Aşk ve Ceza, Suskunlar gibi iddialı dizilerin kadrosunda bulunmuştur.

Uğur Polat (Aziz): 4 eylül 1961 İstanbul doğumlu deneyim oyuncu Uğur Polat, Mimar Sinan Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Bir çok dalda en iyi erkek oyuncu ödülü bulunan Uğur Polat; Güz Sancısı, Yeditepe İstanbul, Beni Unutma, Salkım Hanımın Taneleri, Son Kayıp Şehir, Cinayet gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Ulan İstanbul dizisinde Kandemir karakterini canlandırmıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]