Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gecenin Kraliçesi dizisi ne zaman başlayacak?

Yeni yılla birlikte yeni dizilerde ekrana gelmeye başladı. Meryem Uzerli’nin başrolünü Murat Yıldırım’la oynadığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin ilk tanıtımı Star TV’de izleyiciyle buluştu. Peki Gecenin Kraliçesi dizisi ne zaman başlayacak? İşte o detaylar dizirehberi.org ta

Yapımını O3 Turkey’in üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan kardeşlerin yaptığı Gecenin Kraliçesi”nin yayınlanan ilk tanıtımı, Güney Fransa’daki Grasse şehrinde çekilen romantik sahnelerden oluşuyor.  Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın oynadığı “Gecenin Kraliçesi” 12 Ocak Salı 20.00'da Star ekranlarında olacak.


Fransa’da başlayıp Karadeniz’e, oradan da İstanbul’a uzanan aşk hikayesini konu alıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca; Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir… “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.”

Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi...
Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.

Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]