Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güllerin Savaşı 64. Bölüm Kanal D Ekranlarında (Fragman)

Güllerin Savaşı 64. bölümde Cihan'ı bekleyen büyük tehlike

Güllerin Savaşı dizisi izleyenlerine yepyeni bir macera daha yaşatmaya geliyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Güllerin Savaşı'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Güllerin Savaşı 64. bölümden detaylar dizirehberi.org ta 

Güllerin Savaşı dizisinde yeni maceralar yaşanmaya devam ediyor. Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Güllerin Savaşı'nın bu hafta yayınlanan bölümünde büyük heyecan vardı. İşte Güllerin Savaşı 63. bölümden detaylar ve 64. yeni bölüm fragmanı..

Gülfem, Gülru ile olan savaşında pes mi edecek? Güllerin Savaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi akşamı, saat 20.00'de Kanal D'de!


Güllerin Savaşı dizisinde yine heyecan vardı. İzleyenlerini ekran başına kilitleyen dizi Güllerin Savaşı'nın bu hafta yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Güllerin Savaşı 63. bölümden detaylar..
Güllerin Savaşı dizisi izleyicilerine yepyeni bir bölümle çıktı. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Güllerin Savaşı'nda neler yaşandı? İşte Güllerin Savaşı 63. son bölüm ve detaylar..

Güllerin Savaşı 63. Bölüm Özeti Son Bölümde Neler Oldu ?
  
Ömer, Mebrure'ye yapılanların peşine düşüyor!
Gülru öğrendiği gerçekle bıçak sırtında olduğundan habersiz, Gülfem’e saldırmaya hazırdır. Cihan’ı şüphelendirmeden sessiz ve emin adımlarla harekete geçmek için doğru zamanı bekler.
Cihan’ın etkisiyle Gülru konusunda rahatlayan Gülfem ise, hiç beklemediği başka bir tehditle karşı karşıya kalmanın sıkıntısı içindedir. Gülru, Gülfem’le kedinin fareyle oynadığı gibi oynarken diğer yanda Gülru’dan aldığı destekle ayakta kalan Ömer, Mebrure’nin başına gelenleri aydınlatmak üzeredir. Ömer ve Gülru arasındaki duygusal yakınlaşma Gülru’nun duvarlarını adım adım yıkar. Öte yandan Gülru için, Gülfem’e hayatının en ağır darbesini vurma zamanı gelmiştir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]