Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 30. Bölüm Kanal D Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle)

Güneşin Kızları 30. yeni bölüm fragmanı ekrana kilitledi - İzle

Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Güneşin Kızları 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı senaryosu ile bu hafta izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan Güneşin Kızları yeni bölümünde Ali, Selin'i korumak için, öğrendiği büyük sırrı saklıyor! İşte Güneşin Kızları 30. bölüm fragmanı ve detayları dizirehberi.org ta ..


Ekranların büyük heyecanla beklenen dizisi Güneşin Kızları 30. bölüm fragmanı yayında! Yayınlandığı ilk günden bu yana dizi severlerin odağında kalmayı başaran Güneşin Kızları yeni bölümü ile ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Aşk, entrika, sır ve intikamın elele gittiği dizinin bu haftaki bölümünde yeni bir sır aralandı. Ali, Selin'i korumak için, öğrendiği büyük sırrı saklıyor!


Dizinin güzelliği kadar hırçınlığıyla da dikkat çeken karakteri Selin'i ise büyük bir sürpriz bekliyor. Oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel gibi isimlerin yer aldığı Güneşin Kızları 30. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.

Zafer, Güneş’e derdini anlatır ve yardım ister. Güneş, bir çocuğun göz göre göre ölmesine izin vermeyecektir. Kızlarla durumu paylaşır ve Nazlı Almanya’ya gidip, donör olmak istediğini söyler. Elbette ne Nazlı ne de Güneş, Nazlı’nın iliğinin işe yaramayacağını bilmemektedir.

Zafer, Haluk’a o uçağa binenin Peri olması gerektiğini söyler. Yoksa Güneş her şeyi öğrenecektir. Selin, Zafer’in eve gelmesiyle dağılır. Zafer’in karşısına çıkıp Selin’den uzak durması gerektiğini söyleyen Ali ise kendisini şok edecek büyük bir sırrı öğrenir.

Moral kazanmak için gençler beraber buz pateni yapmaya giderler. Burada Selin’in güzelliğini fark eden bir yapımcı onu deneme çekimine çağırır. Savaş kendisini dövdürtenin Haluk olduğunu öğrenince Haluk’la yüzleşir.

GÜNEŞİN KIZLARI 30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]