Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 31.Bölüm Fragmanı İzle 18 Ocak 2016

Kanal D'nin İzlenme Rekorları Kıran Dizisi Güneşin Kızları 31.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Güneşin Kızları 31.Bölümde Neler Oluyor?  Güneşin Kızları 31.Bölümüyle Kanal D'de.

Kanal D Güneşin Kızları son bölüm tanıtımı çıktı mı?  Güneşin Kızları 31.bölüm fragmanı çıktı mı 18 ocak fragmanı yayında mı? Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası ile ilgili detaylar dizirehberi.org ta..

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve izleyenlerini ekran başına kilitleyen Güneşin Kızları dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Emre Kınay, Hande Erçel, Evrim Alasya gibi isimlerin oynadığı Güneşin Kızları dizisi bu hafta 31.bölüm ile yayınlandı. Güneşin Kızları 31.bölüm fragmanı çıktı mı ? oldukça merak ediliyor.Ekranlardaki serüvenine son hız devam eden Güneşin Kızları yeni bölümü takipçilerini çok heyecanlandırdı. Pazartesi akşamları izeyicisinin karşısına çıkan Güneşin Kızları 31. bölüm fragmanı ile ekrana gelecek. Emre Kınay ve Evrim Alasya gibi deneyimli isimlerin yanı sıra; Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel gibi genç oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizide bu hafta Ali'nin Selin ile ilgili gerçekleri öğrenmesi, yeni bölüme damga vuracak. Ali, Selin'e öğrendiklerini anlatabilecek mi? Savaş'ın Nazlı'ya söylemek istediği şey ne? Tüm bu soru işaretleri yarın akşam yayınlanacak Güneşin Kızları 31. bölüm fragmanında!

Güneşin Kızları 30. bölümde neler oldu ?
Savaş, ses kaydından Haluk’un sırrını öğrenir. Savaş bu gerçeği Nazlı’nın da bilmesi gerektiğini düşünür ancak Nazlı’ya bunu söyleyebilecek mi? Nazlı bunu öğrenirse Haluk’a yapacakları şimdiden merak konusu...

Güneşin Kızları 30. Bölüm yine bir sırla başladı. Kazada yaralanan Zafer’i hastaneye götüren Haluk, yolda Zafer’in ölmesi üzerine onu gömmeye karar verir. Güneş bu durumu öğrenince polise gitmek istese de Haluk buna izin vermez ve onu bu olayı sır olarak saklamaya ikna eder.
Savaş Haluk’un bütün sırlarını öğrenir ve Rana’yı kendisiyle tehdit ettiği için sessiz kaldığını anlar. Rana, Savaş’ı Haluk’la uğraşmaktan vazgeçirmek için çabalar. Ancak Savaş vazgeçmez ve Nazlı’yı da alıp gider. Bu sırada Ali de Selin’e Zafer’in kızı olmadığını söylemek istemektedir ancak bir türlü beceremez. Olayın Haluk ile ilgili kısmını bilmeyen Ali bundan sonra ne yapacak?
Savaş, Levent’e kaseti bulamadığını söyler. Artık İstanbul’da da yaşamayacağını söyleyince Levent bir şeyler sezinler. Bu arada Ali de Selin’in yanına okula gelir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Onu alıp bağ evine götürür. Nazlı ise babasıyla görüşmek için sürekli mesaj atar ancak Zafer’in cep telefonundan yazan Haluk, Zafer’in ağzından özür dileyerek görüşemeyeceklerini yazar.

Güneş’in psikolojisi iyice bozulmuştur. Her yerde Zafer’in hayalini gören Güneş, apar topar okuldan çıkar gider. Güneş bu şekilde devam edebilecek mi? Yoksa polise gidip her şeyi itiraf edecek mi?
Ali Selin’e bağ evinde her şeyi anlatır. Zafer’le konuştuğunu onun gerçek babası olmadığını söyler. Selin, buna inanmak istemez. Perişan olan Selin’i Ali teselli eder. Bu sırada Selin ve Güneş’ ulaşamayan Nazlı, Haluk’u arar. Annesinin nesi olduğunu sorar ancak cevap alamaz.

Rana ise Levent’e gider ve Savaş’ın peşini bırakmasını ister. Savaş ise gitme hazırlığı yapmaktadır. Onu gören Nazlı gitme sebebini sorar. Sadece uzaklaşmak istediğini söylese de Nazlı ısrar eder ve kapıyı kilitler. Ancak Savaş gerçeği söylemek yerine Melisa’yla yılbaşı gecesi yakınlaştıkları yalanını söyler. Nazlı çeker gider... Ancak bu boşluk, Yiğit’e mi yarayacak? Grafiti yaptığı sırada Nazlı’yı Yiğit bulur ve birlikte eğlenmeye giderler. Nazlı kendini kaybetmiş şekilde dans ederken Emre ve Tuğçe onları görür ve Selin’e haber verirler.

Güneş ise Haluk’a Zafer’i nereye gömdüğünü sorar. Onu gömdüğü yere giderler. Haluk Güneş’in yerine polise teslim olabileceğini söyler. Güneş şimdi ne yapacak? Haluk’tan teslim olmasını isteyecek mi? Bu arada Nazlı yanına gelen Selin ve diğerlerine Savaş’la ayrıldıklarını söyler ve oradan ayrılırlar. Hepsi eve gelirler. Ali Haluk’la konuşur ve ona Zafer’i sorar. Onunla Selin’in görüşmek istediğini söyler. Haluk şaşkınlıkla onun Almanya’ya en son Almanya’ya gittiğini söyler. Güneş ise kızlarına bir mektup yazmaktadır. Vicdan azabı çektiğini ve kazayı anlatır mektupta. Teker teker hepsiyle uyurlarken vedalaşır.

Ali Levent’ten yardım istemeye karar verir ve onunla buluşur. Ondan vereceği numaranın nerede olduğunu bulmasını ister. Sabah olduğunda ise Savaş’la karşılaşır. Neler olduğunu sorar. Nazlı’ya bir şey söylemesi gerektiğini ancak söylerse daha kötü olacağını anlatır. Güneş ise o sırada çoktan karakola varmıştır. Ancak içeri giremeden kapıda bayılır.

Savaş ise tam giderken motosikletiyle kaza yapar. Bu sırada Levent Zafer’in peşindedir ancak telefon Haluk’ta olduğu için onun yerini bulur. Telefonu ise Haluk çöpe bırakmıştır. Levent telefonu çöpten alır. Güneş’in bayıldığını öğrenen Haluk hastaneye gider ve onu da büyük bir sürpriz beklemektedir. Güneş’in hamile olduğu ortaya çıkar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]