Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 31. Bölüm Kanal D Ekranlarında -İzle (Tüm Fragmanları İzle) 18 Ocak 2016

Güneşin Kızları 31. bölüm yeni fragmanında sürpriz karar - izle

Kanal D'nin keyifle izlenen dizisi Güneşin Kızları 31. bölüm yeni fragmanlarını yayınladı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Güneşin Kızları'nda Selin, seçmeleri kazanıyor. Peki Ali'nin bu duruma tepkisi ne olacak? Güneşin Kızları 31. bölüm fragmanları ve ayrıntılar dizirehberi.org ta ..


Zafer, Güneş'in peşini bırakmıyor!
 
Güneş, hamiledir. Haluk, bu haberi büyük bir sevinçle karşılar. Bebeğin ikisi için de, ikinci bir şans olduğuna inanır. Güneş ise, Zafer’in ölümü ile ilgili vicdan azabı çekmektedir. Zafer’in hayaleti, Güneş’in peşini bırakmamaktadır. Güneş, kızları kendisinden uzaklaştırmak ister.
 
Selin ve Ali, Zafer’i ellerinden kaçırdıklarını düşünür. Selin, bunu bir işaret olarak yorumlar. Babasının kim olduğunu öğrense bile, ona karşı öfkeden başka bir şey hissetmeyecektir. Ali’nin ise, bu olayın peşini bırakmaya niyeti yoktur.
 
Selin, filmdeki rolü kapar. Başrol oyuncusu Doruk ve yönetmen ile birlikte Sapanca’da senaryo üzerine çalışmaya giderler. Nazlı, aşk acısı çekmektedir. Üzerine bir de Savaş’ın kazası eklenir. Nazlı’nın Savaş ile karşılaşmaya gücü yoktur. Nazlı ve Peri de, Selin ile birlikte Sapanca’ya giderler.
 
GÜNEŞİN KIZLARI 31. BÖLÜM 2. FRAGMANI
 
 
 
GÜNEŞİN KIZLARI 31. BÖLÜM FRAGMANI
 
 
GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Güneşin Kızları 30. Bölüm Yayında! Savaş, Nazlı'ya gizli gerçeği açıklamaya karar veriyor!
 
Haluk, Zafer’i arabaya atıp hastaneye yetiştirmeye çalışır. Güneş, Haluk’tan gelecek haberi sabırsızlıkla beklerken, Haluk ona Zafer’in öldüğünü söyler. Ali, Selin’in gerçek babasının Zafer olmadığını öğrenmiştir. Selin’e bunu söylemek için onu dağ evine götürür.
 
Savaş, Haluk’un sırrını bilmektedir. Nazlı’nın da bilmesi gerektiğini düşünmektedir. Peki Nazlı’ya bunu söyleyebilecek midir?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]