Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 32. Bölüm Fragmanı İzle 25 Ocak 2016

Güneşin Kızları 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - izle

Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi Güneşin Kızları son bölümü yine izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İzleyiciler şimdi Güneşin Kızları 32. bölümde neler olacağını merak ediyor. Peki; Güneşin Kızları 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar dizirehberi.org ta..


Kanal D'nin heyecan ve macera dolu televizyon dizisi Güneşin Kızları yine her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de izleyiciler tarafından çok beğenildi. 18 Ocak Pazartesi ekranlara gelen Güneşin Kızları 31. bölümünden sonra herkes 32. bölümde neler olacak? diye merak etmeye başladı. Bu sorunun ipucunu Güneşin Kızları 32. fragmanını izleyerek öğrenebilirsiniz. Ancak henüz fragman yayınlanmadı.


Güneşin Kızları 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebileceksiniz.

GÜNEŞİN KIZLARI 31. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Güneşin kızı Selin, geçtiğimiz bölümde babasını bulmayı aklına koymuştu. Ancak bu bölümde Selin, babasını bulma fikrinden vazgeçti. Eğer babasını bulursa onu daha da mutsuz edeceğini düşünmeye başlamıştır. Güneş ise vicdan azabı çekmekte ve ne yapacağını bilememektedir. Bebeği doğurmak konusunda da bir türlü karar verememiştir. Bir yandan da Güneş'e Haluk baskı yapmakta ve polise teslim olmamasını tembih etmektedir.

Selin ise bir film çekimi için çağrılmıştır ve Ali ile birlikte sete gitmiştir. Diziye yeni dahil olan Doruk karakteri de bu sahnede görülür. Doruk, Selin'in çekim için geldiği filmde rol arkadaşı olacaktır. Ayrıca Doruk hem başrol oyuncusu hem de filmin yapımcısıdır. Görüşme sonucunda Selin rolü kapmıştır ve filmde oynayacaktır.
Savaş motor kazası geçirmiştir ve hastanededir. Rana hanım ve Nazlı hastaneye giderler. Ancak hastanede Melisa'nın da motorda olduğunu öğrenirler. Melisa'nın durumu Savaş'tan daha kötüdür. Nazlı, Savaş'a çok kızsa da perişan bir halde olsa da her ikisinin de yaşaması için dua eder.

Selin, kabul edildiği filmin bir toplantısı için Sapanca'da bir otele davet edilir. Ekipler yapılan toplantılar Ali'nin sinirlerini bozar ve Ali ile Selin'in araları bozulur.

Selin, oyunculukta ilerleyecek, filmdeki rolü alacak ancak başrol oyuncusu Doruk ve yönetmen ile birlikte Sapanca’da senaryo üzerine çalışmaya gittiklerinde olanlar olacak. Nazlı ve Peri de, Selin ile birlikte Sapanca’ya gidecekler. Peki Ali, Selin’in bu gidişatından memnun kalacak mı?

Güneşin Kızları 32. yeni bölüm 25 Ocak 2016 Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]