Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güvercin Uçuverdi filmi TV'de ilk kez Kanal D'de Ekranlarında (19 Ocak 2016)

Güvercin Uçuverdi filmi TV'de ilk kez Kanal D'de!

Kanal sinema kuşağında Güvervin Uçuverdi filmi yayınlanacak. TV'de ilk kez ekrana gelecek olan Güvercin Uçuverdi'nin baş rolünde Atalay Demirci yer alıyor. Güvercin Uçuverdi filminin konusu ve film hakkında detaylar dizirehberi.org ta..


Güvercin  Uçuverdi , hayatı  boyunca  pilot  olmak  istemiş,  ancak bunu bir türlü başaramamış bir halk otobüsü şoförü olan YÜKSEL GÜVERCİN'in hikâyesidir. YÜKSEL  GÜVERCİN,  yıllar  önce  geçirdiği  bir  kaza  sonucu  kör  olan  annesiyle  birlikte yaşamaktadır.  Annesi  oğlunun  pilot  olduğunu zannetmektedir ve  en  büyük  arzusu  gözleri açıldığında  oğlunun  uçağında  uçabilmektir.  Yüksel  ise  annesine  söylemek  zorunda kaldığı bu beyaz yalanı temizlemek için bir an önce pilot olmalıdır. Çünkü annesinin göz ameliyatına  sayılı  günler  kalmıştır. 
Yüksel'in  bir  diğer sorunu  ise ilk ve son aşkı olan Sema’yla evlenebilmektir. Ancak bu  aşkın önünde  büyük  engeller  vardır.  Sema'nın  babası,  Yüksel  Güvercin'e  kızını  vermek istememektedir.  Onun  yerine  Yüksel'in  ezeli  rakibi,  yıllardır  ikinci  pilot  olan  Turgut'u damadı yapmak istemektedir. Bu mücadele Yüksel’i sürprizlerle dolu,  komik bir maceranın içine sürükleyecektir.
YAPIMCI : TAFF PICTURES
YAZAN&YÖNETEN: SELAMİ GENLİ-ONUR KOÇAL
OYUNCULAR: Atalay Demirci, GÖKHAN YIKILKAN, ALİ ERKAZAN, SALİH KALYON, ZERRİN SÜMER, AYŞEN GRUDA, ERDAL TOSUN, TUVANA TÜRKAY, Gökçe Özyol
Yediden yetmişe tüm yurdum insanını içine alabilecek, seviyeli bir aile komedisi olan Güvercin Uçuverdi, Tv'de İlk Kez Salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!  
GÜVERCİN UÇUVERDİ FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]