Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları ? Hanım Köylü Dizisi Konusu ? Kim Kimi Canlandırıyor ?

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları kimler hanım köylü dizisi Konusu Fragman ,Hanım Köylü Dizisi karakterleri ve Detaylı Haberleri dizirehberi.org ta..

Gold film Star TV ekranlarında yine bir köy filmi olan Hanım Köylü dizisini yayınlamaya hazırlanıyor. Dizinin senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci yazarken yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturacak.

Güzel Köylü, Baba Ocağı gibi dizilerin yapımcısı olan Gold Film yine güzel bir diziye imza atmaya hazırlanıyor. 

Hanım Köylü dizisi Ege’nin bir köyünde çekilecek. Fakat şu an çekimin yapılacağı köy tam olarak belli değil.Hanım Köylü Dizisi Konusu
Hanım Köylü dizisi hakkında şuan hiçbir bilgi olmadığı gibi konusu hakkında da henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin Mart ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Hanım Köylü dizisi Star TV ekranlarında yayınlacak ve eğlenceli bir yapım olacak gibi duruyor.

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları
Hanım Köylü dizisinin yeri ve konusu belli olmadığı gibi oyuncuları ile ilgilide henüz bildi verilmedi. Fakat Çilek Kokusu adlı dizi ile tanıdığımız Yusuf Çim’in başrol olduğu gelen haberler arasında yer alıyor. Tuvana Türkay da Hanım Köylü dizisine dahil oldu ..

Yusuf Çim Kimdir?

26 Eylül 1991 doğumlu olan Yusuf Çim İstanbul’da doğmuştur. Türk pop müziği şarkıcısı, manken, sunucu ve oyuncudur. 2011 yılında Best Model of Turkey seçilerek kendini göstermiştir. Genç kızların yeni gözdesi olan Yusuf Çim “Olsun Bir Kere” adlı parçası ile güzel bir çıkış yapmış ardından Çilek Kokusu adlı dizide başrol oyunculuğu yapmıştır. 

TUVANA TÜRKAY KİMDİR?
3 Ekim 1990 doğumlu olan Tuvana Türkay İstanbul, Üsküdar’da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul Koleji’nden mezun olan Tuvana Türkay eğitimine Beykent üniversitesi Radyo Televizyon sinema bölümünde devam etti.

Kamera karşısına erken yaşta geçen Tuvana Türkay ilk kez 9 yaşında Reklam filmlerinde oynamaya başladı. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri alan Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 tarihli Güvenrin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay bunların dışında Eksik Sayfalar, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakş-ı Dil Sultan, Ayrılık, Cumhur Cemaat yapımlarında yer aldı.Hanım Köylü nerede çekiliyor?


Dizinin çekimleri Ege bölgesinde belirlenen bir köyde yapılacak.


Ne zaman başlayacak?


Hanım Köylü dizisinin ne zaman başlayacağı belli değil.Ancak bahar aylarında yapılması planlanıyor.Dizi ile ilgili oyuncu cast çalışmaları devam ediyor.


Hanım Köylü dizisinin oyuncu kadrosu belli olduktan sonra sizlerle paylaşılacaktır.


Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı Mustafa Şevki'nin proje tasarımını ve yönetmenliğini yaptığı Hanım Köylü Ege'de bir sahil kasabasında çekilecek.Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor şuan için belirlenen bir oyuncusu yok. Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz...
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]