Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hayat Mucizelere Gebe Yayın Saati Değişti . Peki Hayat Mucizelere Gebe Yeni Saati Ne ?

Hayat Mucizelere Gebe 'de sular durulmuyor. 

Damla Cobay, Yiğit Dikmen ve Hande Ataizi’nin rol aldıkları Hayat Mucizelere Gebe Dizisini yayın saati değişti. Pazar günleri saat 21.00 gibi ekrana gelen dizinin saati değişti. Hayat Mucizelere Gebe’nin saati 22.15’e alındı. PT 1 de ekranlara gelen dizi artık PT 2 de ekranlara gelecek . 

Aldığı reytinglerden memnun olmayan Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümleri artık PT 2 de ekranlara gelecek .


Hayat Mucizlere Gebe Son Bölümde Neler Oldu ? 

Hayat Mucizlere Gebe yine heyecan dolu bir bölümle izleyenlerine geldi. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe'nin dün akşam yayınlanan bölümü yine eğlence doluydu. İşte Hayat Mucizelere Gebe 6. bölümden detaylar..,

Hayat Mucizelere Gebe 6. Bölüm Özeti
 
Uzun zamandır İnci’ye karşı hisleri olan Engin, Serhat’la ayrıldıklarını öğrenir ve döndüklerinde aşkını itiraf etmeye karar verir. Hayat Mucizelere Gebe 6. Bölüm 17 Ocak Pazar akşamı saat 22.15'de Kanal D'de!
 
 
Serhat’tan ayrılan İnci eve dönmüştür. Babası Suat’ın yardımıyla özel bir okulda öğretmen olacaktır. Ancak pek çok sürpriz onu beklemektedir.
 
İnci annesinin tavsiyesiyle Engin’den uzak durmaya çalışırken görüşmeye birlikte gidecek üstüne bir de geceyi hiç tanımadıkları bir evde birlikte geçirmek zorunda kalacaklardır.
 
Bu arada iflasın eşiğine gelen Süheyla ise Suat’tan yardım isteyecek ancak sonunda kalbi kırılacaktır. Tüm gece boyunca evli bir çift oyununu oynayan Engin ve İnci ise giderek yakınlaşırlar. Uzun zamandır İnci’ye karşı hisleri olan Engin, Serhat’la ayrıldıklarını öğrenir ve döndüklerinde aşkını itiraf etmeye karar verir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]