Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk 28. Bölüm Fragmanı İzle 6 Ocak 2016

İnadına Aşk 28. bölüm fragmanı yayınlandı- İZLE. FOX TV ekranlarının ilgi ve heyecanla izlenen dizisi İnadına Aşk son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Peki İnadına Aşk 28. bölüm fragmanlarında neler var? Yeni yıla bomba gibi giren İnadına Aşk dizisi 28. yeni bölüm için 4 fragman yayınlandı. Aşk, komedi, çılgınlık ve heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk dizisi artık çarşamba günleri ekranlar olacak. İşte Fragmanlar ve detaylar..


İNADINA AŞK 28. BÖLÜM ÖZETİ  İnadına Aşk 28. bölüm fragmanı yayınlandı- İZLE. FOX  TV ekranlarının ilgi ve heyecanla izlenen dizisi İnadına Aşk son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Peki İnadına Aşk 28. bölüm fragmanlarında neler var? Yeni yıla bomba gibi giren İnadına Aşk dizisi 28. yeni bölüm için 4 fragman yayınlandı. Aşk, komedi, çılgınlık ve heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk dizisi artık çarşamba günleri ekranlar olacak. İşte Fragmanlar ve detaylar.. 

ÇARŞAMBA GÜNLERİ YAYINLANACAK


 İnadına Aşk, yılbaşı gecesi çok eğlenceli bir düğünle; sürpriz konuklarıyla, horonuyla, kolbastısıyla geçtiğimiz hafta Perşembe akşamı 20.00'de FOX'ta ekrana geldi.  Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk merakla beklenen yeni bölüm 1. 2. 3. ve 4. fragmanı yayınlandı. İşte  İnadına Aşk yeni bölümü ile yeni gününde kaldığı yerden devam edecek. İnadına Aşk dizisi, Kördüğüm’ün 7 Ocak Perşembe günü ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacak olmasından dolayı gün değiştirdi. Dizi bundan sonra Çarşamba günleri ekrana gelecek


İNADINA AŞK 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?  

İnadına Aşk son bölümünde, Polat’ın gelişi Barutçu’larda büyük bir cümbüşe sebep olur. Çınar, Polat’ı düğünde arıza çıkarmaması konusunda son kez uyarır. Oysa Çınar’ın başına geleceklerden haberi yoktur. Çünkü Polat ve Nehir'in patlatacakları bomba, yeni evlilerin düğününü değil bütün evlilik hayatlarını kıyamete çevirecektir. Yeşim’le konuşması sonucunda Defne’ye bir teşekkür borcu olduğunu düşünen Yalın, gecenin köründe Defne’nin odasına girer. Ama Defne’nin yatağında onu bekleyen bir sürpriz vardır: Polat! Ezgi düğünün ortasında ablasına acil hastaneye gitmesi gerektiğini söyleyerek düğün mekanını terk eder. Bunun dönüşü olmayan bir veda olduğunu bilen tek bir kişi vardır: Deniz! Yalın’a restini çeken Defne,Yalın’ın Aslı’yı düğüne çağırdığını öğrendiğinde ne tepki verecektir? Yalın'ın Defne'yi kıskandırmak için yaptığı hareket, nelere malolacaktır?

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]