Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk 29. Bölüm Fox Tv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları) 13 Ocak 2016

İnadına Aşk 29. bölüm fragmanında dikkat çeken sahne - İzle

Ekranların merakla beklenen dizisi İnadına Aşk 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken İnadına Aşk dizisi 29. bölüm fragmanı izleyiciyi ekrana kilitledi. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk dizisinin yeni bölüm tüm detaylar dizirehberi.org ta..


FOX ekranların vazgeçilmez dizisi İnadına aşk yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen İnadına Aşk 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detayları dizi haberimizde...


Renkli senaryosu ve dinamik kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken İnadına aşk yeni bölüm için heyecan dorukta.  Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadın Aşk yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk yeni bölümleri ile hafta içi her çarşamba akşamı saat 20:00'da FOX'ta.

İNADINA AŞK 29. BÖLÜM FRAGMANIİNADINA AŞK 29. BÖLÜM ÖZETİ

Kayınçoların görümgeleri kaçırması olayı Barutçu ve Aras ailelerine bomba gibi düşer. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Süreyya Dede sıkıyönetim ilan ederken Barutçu Apartmanı'nda Toprak Barutçu diktatörlüğü devri başlar. Defne'yi Toprak'ın asla bulamayacağı bir yere götüren Yalın bu aşk için her şeyi yapmaya kararlıdır. Defne ise hem kırgın hem kızgındır ve Yalın'a direnmeye kararlıdır. Ama mağara adamı Yalın, bu direnci kırmak için elinde bir yüzükle Defne'nin önünde diz çökmeyi bile göze almıştır. Çınar ise karısını kaçırdığı ve bu evlilikte borusunu öttürdüğü için mutludur ama başına geleceklerden haberi yoktur. Yeşim kaçırıldığı evde iki cephede birden savaşmaya başlar.


Hem onu kaçıran kocasıyla hem de onu geri vermek isteyen kaynanası Pembe Sultan'la. Yeşim'e beklenmedik bir destek verip sosyal medyada kız kaçırmaya karşı kampanya başlatan Habibe, en büyük desteği Adem'den görür. Ama bu arada Toprak da İblis'i kaçakların peşine takmıştır ve İblis Yalın'ın izini sürerken Aslı'yla karşılaşınca olanlar olur. İlk görüşte aşk, İblis'i de vurmuştur. Polat ise abisinin Defne'yi bulup bir odaya kilitlemeyi planladığını öğrenince elindeki pasaport kozunu kullanarak Nehir'in yardımını alır ve Defne ile Yalın'ın peşine düşer. Kardeşini onlardan önce bulacak, Yalın Aras'tan da, Toprak Barutçu'dan da kurtaracaktır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]