Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk 30. Bölüm FOX TV Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) 20 Ocak 2016

İnadına Aşk 30. yeni bölümünde Yalın ve Defne için mutlu son - İzle

Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadın Aşk yeni bölümü bu akşam izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk dizisi yeni bölümünde tencere kapak misali birbirlerini bulan Yalın ve Defne için mutlu son çok yakın. Tüm Ayrıntılar dizirehberi.org ta ..

FOX ekranların vazgeçilmez dizisi İnadına Aşk 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken İnadına Aşk dizisi yeni bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Renkli senaryosu ve dinamik kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çeken İnadına Aşk dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta.
Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00'de FOX'ta!
İNADINA AŞK 30. BÖLÜM FRAGMANI

İNADINA AŞK 30. BÖLÜM ÖZETİ

Abisi sevgilisini tepelerken Defne, Yalın’ın evlilik teklifine cevap verir. Eveeeet! Polat için sular o an durur. Defne istiyorsa, Yalın Aras artık onun eniştesidir. Ama Toprak elbette böyle düşünmemektir. Yalın'la Defne'ye acayip kızgındır. Habibe'nin başlattığı kız kaçırmaya hayır eyleminde Pembe Sultan çenesini tutamayınca Aras Teknoloji'nin ünlü patronu Yalın Aras'ın kız kaçırdığı ülke gündemine bomba gibi düşer ve bu Toprak'ı iyice dellendirir. 

Defne ile Yalın ise bu bombadan sonra Toprak'ın asla onlara izin vermeyeceğini anlarlar ve Polat'ın da gaz vermesiyle gizlice evlenmeye karar verirler. Nikahtan sonra Toprak,'ın karşısına çıkacaklar ve evlendiklerini açıklayacaklardır. Yeşim Barutçulardan gizli nikaha gitmek için Deniz ve Damla'nın da yardımıyla balayı yalanını ortaya atar. 

Çınar bu habere acayip sevinir. Toprak Abisi olmasa da diğer abilerinin nikahında olacağını bilen Defne, gönül rahatlığıyla nikah masasına oturur. Ama birbirine düşman Barutçu ve Aras ailelerinin iki aşığa bir sürprizleri vardır. Sevdaluk düşmanlığa galip gelecek mi? Defne ve Yalın evlenecekler mi? Laz Kızı ile Plaza Kalası muradlarına erebilecekler mi?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]