Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk 31. Bölüm Fragmanı İzle 27 Ocak 2016

Fox TV ekranının sevilen romantik komedisi İnadına Aşk 31. bölüm fragmanı yayınlandı. İnadına Aşk 31. bölüm fragmanında Defne'nin ailesi Yalın ile yapılan evliliği hoş karşılamamıştır. İnadına Aşk 31. bölüm fragmanı ile Defne ve Yalın'a aile engeli gelecek. İnadına Aşk 31. bölüm fragmanı ve tüm detayları dizirehberi.org ta...

Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen sahneleriyle merakla beklenen İnadına Aşk 31. bölüm fragmanları ve yeni gelişmeler haberimizde...


Sürprizlerle dolu romantik komedi dizisi İnadına Aşk 31. yeni bölüm fragmanı ile izleyiciyi ekrana kilitledi.. Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi genç ve dinamik isimlerin kadrosunda yer aldığı İnadına Aşk yepyeni bölümleriyle yeni gününde ekrana gelmeye hazırlanıyor.

İnadına Aşk 31. bölüm fragmanı 


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Abisi sevgilisini tepelerken Defne, Yalın’ın evlilik teklifine cevap verir. Eveeeet! Polat için sular o an durur. Defne istiyorsa, Yalın Aras artık onun eniştesidir. Ama Toprak elbette böyle düşünmemektir. Yalın'la Defne'ye acayip kızgındır. Habibe'nin başlattığı kız kaçırmaya hayır eyleminde Pembe Sultan çenesini tutamayınca Aras Teknoloji'nin ünlü patronu Yalın Aras'ın kız kaçırdığı ülke gündemine bomba gibi düşer ve bu Toprak'ı iyice dellendirir. 

Defne ile Yalın ise bu bombadan sonra Toprak'ın asla onlara izin vermeyeceğini anlarlar ve Polat'ın da gaz vermesiyle gizlice evlenmeye karar verirler. Nikahtan sonra Toprak,'ın karşısına çıkacaklar ve evlendiklerini açıklayacaklardır. 

 İNADINA AŞK 30. BÖLÜM FRAGMANI

 


Yeşim Barutçulardan gizli nikaha gitmek için Deniz ve Damla'nın da yardımıyla balayı yalanını ortaya atar. Çınar bu habere acayip sevinir. Toprak Abisi olmasa da diğer abilerinin nikahında olacağını bilen Defne, gönül rahatlığıyla nikah masasına oturur. Ama birbirine düşman Barutçu ve Aras ailelerinin iki aşığa bir sürprizleri vardır. Sevdaluk düşmanlığa galip gelecek mi? Defne ve Yalın evlenecekler mi? Laz Kızı ile Plaza Kalası muradlarına erebilecekler mi? İnadına Aşk Çarşamba 20.00'de FOX'ta!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]