Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk Bitiyor mu ? İnadına Aşk Final mi Yapıyor ? İnadına Aşk Reytingleri ?

İnadına Aşk neden bitiyor? İnadına Aşk Bitiyor mu ? İnadına Aşk Final mi Yapıyor ?  İnadına Aşk Reytingleri ? İnadına Aşk neden bitti ?

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden romantik komedi ve aşk dizisi İnadına Aşk ile ilgili ortaya çıkan şok gelişme seyircilerini üzdü. İki hafta sonra bitirileceği öğrenilen dizinin hayranları şu sıralar 'İnadına Aşk neden bitiyor?', 'İnadına Aşk final mi yapıyor?' ve 'İnadına Aşk neden yayından kaldırılıyor?' gibi soruların cevaplarını bulmaya çalışıyorlar.


Fox Tv'de büyük ümitlerle yayınlanmaya başlanan İnadına Aşk dizi Çarşamba gününe geçtikten sonra reytingleri bitirdi. İnternette dolaşan son haberlere göre İnadına Aşk final yapıyor. Yani İnadına Aşk dizisi yayından kaldırılıyor. Peki; İnadına Aşk neden bitiyor? İşte detaylar dizirehberi.org ta..

Geçtiğimiz yıl reyting rekortmeni diziler arasında olan ancak bu yıl bir türlü aynı reytingleri yakalayamayan İnadına Aşk dizisi için yayından kaldırılma kararı verildi. Peki; İnadına Aşk neden yayından kaldırılıyor?

Dizinin yapımcısı ve yönetmeni olan Osman Sınav, İnadına Aşk'ın konusunun evlendikten sonra tadı olmadığını ve konunun zirvede bırakılması gerektiğine inandığını söyledi. Bu nedenle Osman Sınav, dizinin bitirilmesi gerektiğini ve final yapılarak yayından kaldırılacağını açıkladı.


Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Aras Aydın, Elvin Levinler, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Bilge Şen ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı yapım ekranlara veda etme kararı aldı. Yaz aylarında yayın hayatına başlayan dizinin günü kısa bir süre önce değişmiş, ancak reytingler daha da kötüye gitmeye başlamıştı.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]