Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Sevda 13 Bölüm Star Tv Ekranlarında - İzle (13 Ocak 2016) (Tüm Fragmanları)

Kara Sevda dizisi iddialı bir bölümle daha geliyor. Star Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Sevda 13. bölümden fragman ve detaylar dizirehberi.org ta..


Kara Sevda dizisi izleyenlerine merak dolu yeni bölümlerle geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Sevda'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde Nihan, ortaya çıkacak yeni bir sırla adeta kırılma noktası yaşayacak. İşte Kara Sevda 13. bölümden detaylar..
Ay Yapım imzalı; Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’nın yeni bölümünde, kardeşi Ozan'ı korumak için, Kemal’den ayrı, Emir’e mahkum bir hayat süren Nihan, yeni bölümde ortaya çıkacak yeni bir sırla adeta kırılma noktası yaşayacak.


Kara Sevda’nın Yeni Bölümünde Neler olacak?
Kemal, bıçaklanmasında Emir'in parmağı olduğundan neredeyse emindir. Önder'in başına gelen kazanın da onun işi olduğunu düşünen Kemal, Emir'e yaptıklarının bedelini ödetmeye yemin eder. Aynı sırada Nihan, flaşdisklerdeki görüntüleri izler ve o geceyi bir kez daha yaşar.
Kemal'in başına gelenler aileyi bir araya toplar. Kemal'in başından ayrılmayanlar arasında Asu da vardır. Asu'nun Kemal'le yakınlaşmasını uzaktan izlemek zorunda kalan Nihan'ın kıskançlığı büyür. Kemal'in yanında olmak istediğinde karşılacağı tavırsa kalbini kıracaktır.
Galip ve Emir görüntülerin kaybolduğundan haberdar olunca Nihan, Kemal için endişelenmeye başlar. Kemal'se Nihan'a flaşdisklerden kurtulması gerektiğini söyler. Kemal Nihan'ın kendini tek başına tehlikenin ortasına atacağından habersizdir. Nihan’sa Kemal’İn yardımına ihtiyaç duyacaktır.
Vildan ve Önder, Leyla'nın her an Nihan'a teyzesi olduğunu itiraf edeceğinden korkarken, bu gerçek, Nihan'dan önce Emir'in eline geçer. Emir edindiği bilgiyle Sezin ailesini bir kez daha vurmaktan çekinmeyecektir.
Ortaya dökülen gerçek, Nihan ve Leyla'yı yüzleşmek zorunda bırakır. Leyla'nın itirafı, Nihan'ı, Kemal'e anlatması gerekenlerle ilgili bir ikileme sürükler. Nihan, güvenmesi gereken tek insanın Kemal olduğundan emindir.
 Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda bu akşam 13 Ocak 2016 saat 20.00'da Star TV'de ekrana gelecek.
KARA SEVDA 13. BÖLÜM FRAGMANIAy Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı, her Çarşamba milyonları ekran başına toplayan Kara Sevda'nın dün akşam yayınlanan son bölümünde, Nihan’a özgürlüğünü geri vermek için Kemal’in kendini attığı tehlike ekrana geldi. Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda son bölümü ile Çarşamba akşamları saat 20.00'da Star TV'de.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]