Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Sevda 15. Bölüm Fragmanı İzle 27 Ocak 2016

Star Tv ekranının sevilen dizisi Kara Sevda dün akşam nefes kesen son bölümü ile ekrana geldi. Kara Sevda dün akşam yayınlanan son bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi Kara Sevda yayınlanan son bölüm'de Kemal Emir'in Zeynep'e yaptıklarını duyunca yıkıldı. Peki Kara Sevda 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Detaylar dizirehberi.org ta..

Kara Sevda 15 Bölüm 1. Tanıtım fragmanı yayınlandı

Kara Sevda 15. Bölüm Fragmanı İzle
Kara Sevda 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacak. Kara Sevda 14. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye devam etti. Star Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Kara Sevda'nın yayınlanan bölümünde neler yaşandı? İşte Kara Sevda 14. son bölüm ve detaylar..
Nihan, bütün gerçekleri anlatıyor!
Nihan Kemal'e kendini Emir'le olan evliliğine bağlayan bütün gerçekleri anlatır. Kemal, Nihan'ı adalete sığınması için ikna etmeye çalışır. Nihan Ozan'ın hapse girmeye dayanamayacağını söylerek reddeder. Kemal'e bu işin peşini bırakmasını ve bütün olanları onun da kabullenmesini söyler. Kemal'i elinde sakladığı bir sürprizle buna ikna etse de, Kemal, cinayet gecesindeki bazı boşlukları farkeder ve Nihan'dan habersiz “o gece”nin peşine düşer. 
Nihan, ailesiyle Leyla üzerinden bir yüzleşme ve kopuş yaşar. Biraz uzaklaşma isteğiyle Leyla'nın evine gittiğinde, hem Leyla'yla, hem de oraya habersiz gelen Kemal'le çok özel bir gece yaşar. Kara Sevda 14. Bölüm FragmanlarıEmir, emniyetteki sorgusundan nüfuzu ve aldığı tedbirlerle kurtulsa da, artık dokunulmaz olmadığı gerçeğiyle sarsılır. Kemal'e saldırılarını yoğunlaştırır. Kemal'in çevresindeki herkese yönelik yıpratıcı ve kendine bağlayıcı planlar yapmaya girişir. Emir, Kemal'le birlikte iş yapmamaya da kararlıdır ve Kemal'i hiç beklemediği bir yerden vurur. Kemal hazırlıksız olsa da, süreci kendine çevirmek için her yolu denemeye hazırdır. 
Emir, en büyük kozu Zeynep üstünden Kemal'e en ağır darbesini indirmek için harekete geçer. Zeynep'in ise Emir'e güveni tamdır.  

Kemal, “o gece”yle ilgili çok hayati bir bilgiye ulaşır. Bu bilgi, Nihan'ın hayatını tamamen değiştirebilecek bir bilgidir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]