Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül 104. Bölüm Fox Tv Ekranlarında - İzle 15 Ocak 2016 (Tüm Fragmanları İzle)

Karagül 104. bölümde Baran annesiyle yüzleşiyor-İzle

Karagül dizisi izleyenlerine yeni sürprizlerle dolu bir bölümle gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin başarılı dizisi Karagül'ün bu akşam yayınlanacak bölümünde yeni heyecanlar var. İşte Karagül 104. bölümden detaylar dizirehberi.org ta ..


Karagül 104. bölümü ile izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül'ün yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Karagül 104. bölümden detaylar..
Karagül 104. Bölüm Özeti
Maya’nın Baran’a söyledikleri gerçeklerden sonra Baran bu kez iki annesiyle de farklı bir yüzleşme yaşayacaktır. Oğullarına ulaşmak için her yolu deneyen Ebru ve Narin için belki de daha zor günler yaklaşmaktadır. Kasım’ın babası olduğunu öğrenen Ayşe, çiftlikten kaçar. Kızına babası olarak bir türlü ulaşamayan Kasım için bu artık son noktadır. Belki de Özlem’e ilk defa bu kadar sert bir şekilde rest çeker... 

Ancak Özlem için hayat bambaşka ve beklenmedik bir sürpriz hazırlamaktadır. Özlem kendisini bekleyen gelecekten habersiz, mahzendeki sırrı çözmeye de adım adım yaklaşmaktadır. Kendal’ın karşısına hiç beklemediği şekilde Sevda, Kendal’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Kendal ve Sevda işbirliği, Kenan’ı hayatlarından çıkarmaya yetecek mi? Karagül yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta.

Karagül yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta.

Karagül 104. bölüm Fragmanı 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]