Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kardeşim Benim İzleyici Yorumları ? Kardeşim Benim Filmine Gidenlerin Yorumları ?

Kardeşim Benim İzleyici Yorumları ? Kardeşim Benim Filmine Gidenlerin Yorumları ? Kardeşim filmi yorumları nasıl? Kardeşim Benim İzlenir mi ? Kardeşim Benim Filmine gidilir mi ? Ayrıntılarıyla Kardeşim Benim Filmi Yorumları dizirehberi.org ta

Kardeşim Benim Filminden yeni geldim arkadaşlar . Ankara Nata Vega Prestige Sinemalarında Saat :21.00 seansında izledim. Filmin ilk yarısı ara verene kadar çok sıkıcı ve ilgi çekici değildi .Çok ta fazla malesef gülmedik . Ne Zaman baba yadigarı arabaya binip İzmir Urla yoluna düştüler film canlanmaya başladı.Ancak filmde sanki birşeyler eksik gibiydi ve salondaki herkeste inanın böyle düşünüyordu. 

Film ilk ara verdiğinde insanlar birbirleriyle yorum yaparken ister istemez kulak misafiri oluyorsunuz : "Film sıkıcıydı , film hiç beklediğim gibi değildi ,hiç gülmedim gibi olumsuz yorumlar vardı.

Son olarak sonu ise bence hiç bağlayamamışlar ; Murat Boz ve yıllar sonra kardeşi olduğunu öğrenir ve kardeşi Ayşe Lösemi hastasıdır. Aileden ilik nakli lazımdır ve buna uyan Murat Boz'dur. Sonra herşey güzel biter ..


Kardeşim Benim filmi ne zaman vizyona giriyor, konusu nedir, oyuncu kadrosu nasıl? İşte Kardeşim Benim filmiyle ilgili detaylar;

Son yılların popüler oyuncularından Burak Özçivit, Aslı Enver ve ünlü şarkıcı Murat Boz'un başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim filmi merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyordu. Kardeşim Benim 15 Ocak'ta vizyona giriyor. Film 1 Saat 58 dakika olup yönetmenliğini Mert Baykal üstlendi. Zafer Sülünk'ün senarosunu yazdığı filmde Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver'in dışında,  Burak Satıbol, Ferdi Sancar,  Gözde Mutluer, Nazan Kesal ve Ahmet Gülhan gibi isimlerde rol alıyor.
Peki Kardeşim Benim'in konusu ne?
İşte detaylar
Kardeşim Benim'de Hakan karakteri sakin ve oldukça gizemli 30 yaşında alternatif müzikle ilgilenen ünlü bir sanatçıdır. Magazin basınından uzak olmaya çalışsa da kardeşi Ozan ile küs olması magazinin ilgisini çeker. Hakan'ın kardeşi Ozan ise ünlü bir pop şarkıcısıdır ve 28 yaşındadır. Abisinden farklı bir karaktere sahip olan Ozan neşeli, konuşkan,esprili ve sosyal biridir. Araları yıllardır açık olan kardeşler babalarının hastalığında bile görüşmemiştirler. Bu küslüğün sebebi ise çocukluk yıllarına kadar gitmektedir. Küçük yaşta anneleri hayatını kaybeden iki kardeşin babasları Erkan düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sürdürmüştür. Bu yıllarda Ozan'ın sorumluluğu abisi Hakan'dadır. Hakan bu nedenle kardeşinden daha olgun bir yapıya ulaşır. Ozan ise Hakan'ın aksine çocukluğunu doya doya yaşamıştır. Bu durum zamanl iki kardeşin arasını bozar... Ancak yıllar sonra ikili babalarının cenazesinde buluşur. Her ikisi de cenaze sonrası hayatlarına dönmeyi planlarken geride kalan vasiyet her şeyi değiştirecektir...
Kardeşim Benim fragmanı
GALA YAPILDI
Kanyon AVM'de gerçekleştirilen Kardeşim Benim filminin galasına katılan oyuncu Burak Özçivit, gazetecilere yaptığı açıklamada, ekip olarak güzel bir çalışma çıkardıklarına inandıklarını belirterek, "Bu film Murat Boz ile bana göre yazıldı. Sonra diğer arkadaşlarımız bize katıldı, senaristimizle sımsıcak bir iş çıkardık" dedi. Özçivit, "Biz normalde Murat Boz ile çok iyi anlaşıyoruz. 'Birlikte bir film yapalım' dedik. Anlaşarak film yapmak kolay olmuyor. Bu nedenle 'Anlaşamayan iki karakter üzerinden bir film yapalım" dedik. Sette ise anlaşamamamız gerekiyordu epey bir zorlandık bu konuda."
Filmde "Ozan" karakterini canlandıran şarkıcı Murat Boz da oyunculukta çok zorladığını ifade ederek, "Arkadaşlarım ve yönetmenim sayesinde üstesinden geldim bir şekilde. Güzel bir deneyimdi çünkü türü farklı bir film, arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, umarım izleyenler beğenir.Seyircinin beğenisi bizim için en önemli şey. Takdir halkın, beğenmelerini umuyoruz, inşallah severler. Biz Burak'la kardeş gibiyiz, aslında buradan çıkmış bir fikir filme dönüştü. Filmin hikayesi aslında bizim dostluğumuza dayanıyor. Burak'ın olduğu her yerde olmak benim için gurur vericidir" diye konuştu.
Yıllar boyunca görüşmeyen iki kardeşin, babalarının ölümünün ardından yeniden kesişen hayatlarını anlatan filmin galasına, sanat dünyasından birçok isim katıldı
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

9 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]