Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kehribar Dizisi Oyuncuları Kimler ? Kehribar Dizisi Konusu ? Kehribar Dizisi Kim Kimi Canlandırıyor ?

Süreç Film'in Atv için yapacağı yeni dizisi olan Kehribar dizisinde başrol olarak Gürkan Uygun isimli usta sanatçı başrol oynayacak. Dizinin ilk olarak ismi Sarı Mercedes Yarımcalı olarak açıklansa da en son karar kılınan isim Kehribar oldu. 

Kehriban Dizisi Oyuncu Kadrosu,Kehribar Dizisi Konusu ? Kehribar Dizisi karakterleri ve Kim Kimi Canlandıryor Detaylar dizirehberi.org ta..


Kaçak dizisinde başarılı bir çizgi yakalayan Gürkan Uygun yine Atv için çekilen ve yıl sonunda ekranlara gelmesi beklenen Kehribar dizisinin cast çalışmaları devam ediyor.

Kehribar dizisinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban gerçekleştirecek. Dizinin senaryosunu ise Sinan Tuzcu kaleme alıyor.

Kehribar dizisinde Orhan ile Leyla'nın yarım kalan aşkı ile iki aile arasındaki büyük intikam konu edilecek.

Kehribar Dizisi Oyuncuları:


Gürkan Uygun:

27 Mayıs 1974 Sakarya doğumludur. Aslen Gürcistan asıllı olan Türk tiyatrocudur. Türkiye onu ilk olarak Kurtlar Vadisi isimli dizide Memati rolü ile tanımıştır. Başka birçok dizide de rol amıştır. başlıca rol aldığı diziler, Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı,Muhteşem Yüzyıl gibi... Televizyon hayatı 1990 yılında balamıştır. 2008 yılında Şebnem Ceylan ile evlenmiştir.

Dolunay Soysert
25 Mart 1973 Adana doğumlu başarılı oyuncu Sinan Tuzcu ile evlidir. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji bölümünden mezundur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Başrolde Aşk, Kayıp, Adanalı, Benim Annem Bir Melek, Urfalıyam Ezelden ve Son Çıkış gibi dizilerde rol almıştır.

Necip Memili

27 Mayıs 1980 Adana doğumlu başarılı oyuncu Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Yalan Dünya, Dila Hanım, Hanımın Çiftliği, Firar, Ulan İstanbul ve Bedel gibi dizilerde rol almıştır.


Berk Hakman

14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu oyuncunun babası Erkin Koray'ın yeraltı dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman'dır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Kaçak dizisinde Ertan Demir karakteriyle tanınmıştır.

Hakan Boyav

10 Ocak 1964 İzmir Ödemiş doğumlu deneyimli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda görev almıştır. Gece Gündüz, Hırsız Polis, Kurtlar Vadisi Pusu ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol almıştır.

Ayça Varlıer

22 Haziran 1977 Ankara doğumludur. Güzel oyuncu daha önce bir çok önemli dizi ve filmde rol almıştır. başlıca rol aldığı diziler ise; Zeytin Tepesi (Yıldız), Behzat Ç. (Bahar), Geniş Aile (Doktor Hayat), Son Bahar (Sabiha). 2013 yılında bir de Elif isimli bir albüm çıkarmıştır. 

Özge Özder

1 Nisan 1978 Ankara doğumlu başarılı oyuncunun 2007-2010 yılları arasında Tanse Öngel ile evliliği bulunmaktadır. Bilkent Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Haziran Gecesi dizisinde canlandırdığı Lale karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Ulan İstanbul dizisinde rol oynamıştır.

Aslıhan Güner

17 aralık 1987 İstanbul doğum başarılı oyuncu Barış Manço kültür merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Güner Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı rol arkadaşı Mert Kılıç ile evlenmiştir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]