Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kertenkele 48. bölüm Atv Ekranlarında ( Tüm Fragmanlar )

Kertenkele 48. bölümde dengeler değişiyor-İzle

Kertenkele dizisi izleyenlerini yine kahkahalara boğmaya geliyor. ATV'nin sevilen dizisi Kertenkele'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kertenkele 48. bölümden detaylar dizirehberi.org ta..


Kertenkele dizisi izleyenlerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. ATV'nin beğenilerek izlenen dizisi Kertenkele'nin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kertenkele 48. bölümden detaylar..

48. Bölüm Özeti
Kertenkele ve Ünsal bütün zorluklara rağmen Mona Lisa tablosuyla birlikte müzeden kaçmayı başarmıştır.Ancak ikiliyi daha zor bir görev beklemektedir; Amerikan Gizli Servisi tarafından korunan dünyaca ünlü bir bilim adamını kaçırmak zorundadırlar.Öte yandan Tülin ve Semih, Zehra’nın Kertenkele’yle evlenmesi durumunda Ekrem’in bütün mirasını Melis’e bırakacağını öğrenmiştir ve ikiliyi evlendirmek için sinsi bir plan yaparlar.Semih, Kertenkele ve Zehra’yı evlendirdikten sonra Melis’le evlenip mirasa konmak derdindedir.Zehra ise Melis’e Kertenkele’nin kendisini sevdiğini kanıtlamak istemektedir.Sonunda Zehra ve Melis, Kertenkele’nin kimi sevdiğini öğrenmek için kendisine sormaya karar verirler. Kertenkelenin verdiği cevap tüm dengeleri değiştirecektir...
Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi... Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal, Ayça Mutlugil ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

KERTENKELE 48. BÖLÜM FRAGMANLARI 


KERTENKELE 47. Bölümde neler olmuştu
Ekip olarak çalışmayı kabul eden Kertenkele ve Ünsal, neredeyse imkansız bir görevle karşı karşıyadır; dünyanın en iyi korunan sanat eserini çalmaları gerekmektedir. Görevin zorluğu yetmezmiş gibi Şevket de ayaklarına dolanarak işlerini zorlaştırmaktadır. Ünsal tarafında zincirlenen Levent ise eski amiri Ünsal'a karşı kin beslemektedir ve Ünsal'ı yakalayıp kanuna teslim etmeye kararlıdır. Öte yandan Zehra'nın Kertenkele'yle olan ilişkisini öğrenen Ekrem, Semih'i, Zehra'nın peşine takar ve Semih'e Kertenkele'yi vurması karşılığında reddedemeyeceği bir teklif yapar. Zehra ise Ekrem'i başka bir sevgilisi olduğu yalanıyla kandırmaya çalışmaktadır. Ancak Melis'in Zehra'yı zor durumda bırakacak bir planı vardır. Semih'i kullanarak Kertenkele'den kurtulamayacağını anlayan Ekrem, malikaneye avukatını çağırır ve bütün dengeleri altüst edecek bir karar alır. Kertenkele ve Ünsal ise imkansız gözüken görevi başarmak üzeredirler ancak son anda hiç beklemedikleri bir şekilde köşeye sıkışırlar. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]