Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk 28. Bölüm Bu Akşam Star Tv Ekranlarında 8 Ocak 2016

STAR TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 28. bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasında duygusal anlar yaşanacak. Kiralık Aşk 28. bölüm fragmanı ve dahası dizirehberi.org ta..


Aşklarına yenik düşen Ömer ve Defne’yi şimdi yeni bir sorun bekliyor! Beraber çalışma fikri bir yanıyla ne kadar güzel görünse de, diğer yanıyla bir hesaplaşmaya dönüşüyor! İki taraf da aşkı kazanmaya çalışırken, Defne Ömer’e hiç görmediği bir yüzünü gösteriyor! Söylenmemiş sözler şimdi söylenecek! Ömer ve Defne için her şey yeniden başlıyor.

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk, AB ve 20+ABC1’de birinciliğini sürdürüyor.
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” son bölümü ile AB ve 20+ABC1’de günün en çok izlenen yapımı oldu.
Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,18    reyting,  yüzde 20,36 izlenme payı ve 20+ABC1’de; yüzde 9,39 reyting ve yüzde 22,23 izlenme payı ile de  Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.
Kiralık Aşk 28. bölümü ile 8 Ocak Cuma akşamı 20.00'de STAR TV'de olacak.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvıyor. Sıra, Ömer ve Defne’yi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüşüyor!
Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkarıyor. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in atacağı goller var. Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor!  Bu savaştan kim galip çıkacak? Yoksa sonuç, yine aşktan yana mı olacak? 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]