Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk 29. Bölüm Star Tv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları İzle) (15 Ocak 2016)

Kiralık Aşk 29. bölüm için yeni fragman - izle

Kiralık Aşk dizisi heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kiralık Aşk 29. bölüm fragmanlarında sürprizler bitmiyor. Neriman, Defne ve Ömer'i barıştırmak için yeni bir plan yapıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar dizirehberi.org ta ..


Neriman’ın planı işe yarayacak mı?
Hulusi, Neriman’ı köşeye sıkıştırdı. Neriman artık son kozunu oynuyor. Sürpriz kahvaltıda neler olacak? 
Neriman, Defne ile Ömer’i ateşle barut misali gece baş başa ofise kilitleme planı yapıyor. Ortağı tabi ki Koray! Bu mükemmel planda işler karışıyor, beklenenden fazlası oluyor. 
Bir taşta iki kuş yakalanıyor. Yasemin, Sinan’la başka bir odada kilitli kalıyor. Bakalım bu baş başa geçecek olan uzun gece çiftler için mutlu sonla bitecek mi? 

Kiralık Aşk 29. bölüm fragmanları 
KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Aşklarına yenik düşen Ömer ve Defne’yi şimdi yeni bir sorun bekliyor! Beraber çalışma fikri bir yanıyla ne kadar güzel görünse de, diğer yanıyla bir hesaplaşmaya dönüşüyor! İki taraf da aşkı kazanmaya çalışırken, Defne Ömer’e hiç görmediği bir yüzünü gösteriyor! Söylenmemiş sözler şimdi söylenecek! Ömer ve Defne için her şey yeniden başlıyor.
BARIŞ MURAT YAĞCI KİRALIK AŞK'TA
Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’ın paylaştığı diziye genç oyuncu  Barış Murat Yağcı da katıldı. Cast çalışması uzun zamandır süren ve yaklaşık 200 kişinin içinden seçilen Barış Murat Yağcı model ve aynı zamanda profesyonel basketbolcu. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]