Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk Dizisinin Defne'si Elçin Sangu ayrılıyor Peki Diziden Neden Ayrıldı ?

Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu'nun tükendiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İddiaların ardından 'Kiralık Aşk'ın Defne'si ayrılıyor' haberleri yapıldı.

Star Tv'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Elçin Sangu hakkında ortaya atılan iddialara bir yenisi eklendi. Daha önce sette yapımcısıyla tartıştığı iddia edilen Elçin Sangu'nun tükenmişlik sendromuna yakalandığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Elçin Sangu'nun son dönemin popüler rahatsızlığı tükenmişlik sendromuna yakalanması "Kiralık Aşk'tan ayrılıyor mu?" sorularına neden oldu. Yakın çevresine nefes alacak vakit bulamadığını söyleyip sitem ettiği öğrenilen Elçin Sangu'nun yapımcısı ve menajeriyle kavga ettiği iddiaları bulunuyor.

"YÜZÜMDE GÖZÜMDE YARALAR ÇIKTI"
Elçin Sangu'nun Kiralık Aşk Aşk'tan ayrılabileceği iddiası gazeteci Esin Övet'ten geldi. Daha önce Meryem Uzerli'nin de yaşadığı sendrom nedeniyle "Muhteşem Yüzyıl" dizisini bir anda bırakıp gittiğini hatırlatan Eslin Övet, şunları yazdı: "Sanırım ikinci tükenmiş de Elçin Sangu olacak. Kendisini hiç tanımıyorum. Gördüğüm kadarıyla güzel, sevimli, son günlerin en popüler isimlerinden. Ve bu popülerliğini iyi anlamda kullanırsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.Fakat son zamanlarda duyduğum bazı mevzulardan anlıyorum ki yakında o da her şeyini toplayıp kaçacak ikinci kişi olacak. Elçin Sangu, yakın dostlarına, "Tükendim, nefes alacak vaktim yok. Bir an bile bana vakit tanımıyorlar. Yüzümde, gözümde yaralar çıktı." diyormuş.
KİRALIK AŞK'IN YAPIMCISIYLA DA TARTIŞMIŞ
Elçin Sangu'nun Kiralık Aşk'ın yapımcısı ve menajeriyle de sorunlar yaşadığına değinen Esin Övet sözlerine şöyle devam etti. "Yapımcısı ve menajeriyle yaşadığı sorunlar da işin tuzu biberi olmuş. Ne diyeyim. Bu durumdan bir an önce çıkmazsa her zaman faturayı oyuncu öder. Yaşadığı sorunlar da işin tuzu biberi olmuş. Ne diyeyim. Bu durumdan bir an önce çıkmazsa her zaman faturayı oyuncu öder. Aklında olsun. Güvendiği birinden akıl alıp kendisini toparlasın, yoksa işi zor görünüyor."
ELÇİN SANGU KİMDİR?
11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir. Müzikle ilgisi hiç bitmeyen Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alıp tiyatroya adım atmıştır. Kiralık Aşk'tan önce pek çok projede bulunan Elçin Sangu için dönüm noktası Öyle Bir Geçer Zaman Ki olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den sonra 2012'de Aşk Kaç Beden Giyer adlı projeyle ekranlarda yer alan Elçin Sangu, Kiralık Aşk'tan önceki dizisi Bir Aşk Hikayesi'ndeki performansıyla adından söz ettirmiştir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]