Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kırgın Çiçekler 28. Bölüm Atv Ekranlarında - İzle (Tüm Fragmanları -Pazartesi Dizileri)

Kırgın Çiçekler 28. bölüm fragmanında heyecan dorukta - İzle

Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Kırgın Çiçekler yeni bölüm için heyecan dorukta. Uzun bir aradan sonra yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler 28. bölümde neler olacak merak konusu. İşte Kırgın Çiçekler'de son detaylar dizirehberi.org ta..


ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan son bölümü ile tüm Kişiler’de en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti. Bu hafta ekrana gelmesi beklenen yeni bölümde ise neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Heyecanın dorukta olduğu Kırgın Çiçekler 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü kadrosu ve dikkat çeken senaryosu ile kaldığı yerden devam edecek olan Kırgın Çiçekler yeni bölümü 11 Ocak Pazartesi Dizileri akşamı 20.00'de ATV'de ekrana gelecek.


Kırgın Çiçekler, tüm kişilerde 9,22 izlenme oranı ve 21,60 izlenme payına ulaşarak 100 program arasında birinci oldu.

Yetimhane kızlarının hikâyesini anlatan dizi, izleyiciyi her bölümde duygu yüklü sahnelerle etkiliyor.

Dizinin kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat yer alıyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER 28. BÖLÜM ÖZETİ

Tehditlerinin boş olmadığını göstermek isteyen Kemal, kızları korku dolu bir sabaha uyandırır. Meral, annesine kavuşur. Seher, kızını bağrına basar ancak onunla beraber yaşamak için bir çözüm bulmak zorundadır. Feride, Seher'in bir şeyler sakladığından şüphelenir. Gökhan, Cemre'nin mirasının çalındığını öğrenir. Nazan, gerçeği açıklamasından korktuğu Gökhan'ın peşine düşer. Suçunu kimsenin öğrenmemesi için her şeyi yapmaya hazırdır...

KIRGIN ÇİÇEKLER 28. BÖLÜM FRAGMANI
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]